2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Pomorskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Chwaszczyno
Dodane 29 kwietnia 2024

Przedstawiciel Handlowy

Lokalizacja

Chwaszczyno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSamochód służbowy: Tak

Firma KOLANKO Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Chwaszczynie, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydata na stanowisko przedstawiciela handlowego.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Realizacja planów sprzedażowych i celów biznesowych

  • Monitorowanie rynku w zakresie inwestycji

  • Utrzymanie kontaktów z dotychczasowymi klientami

  • Rozpoznawanie i monitorowanie działań konkurencji

  • Obsługa klienta w zakresie sprzedaży

  • Doradztwo techniczne w terenie

  • Współtworzenie pozytywnego wizerunku firmy

NASZE WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w branży handlowej i obsłudze klienta – min. 2 lata

  • Wykształcenie minimum średnie

  • Umiejętność budowania długofalowych relacji z klientem

  • Orientacja na realizację celów

  • Zdolności komunikacyjne i negocjacyjne

  • Entuzjazm, samodzielność i dobra samoorganizacja pracy

  • Dyspozycyjność i gotowość działania w terenie

  • Znajomość obsługi komputera w zakresie środowiska Windows i pakietu MS Office

  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

  • Znajomość branży grzewczej

  • Znajomość programów ofertowych

DLACZEGO WARTO DO NAS DOŁĄCZYĆ:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia, zakresu obowiązków i wyników

  • Profesjonalny system motywacyjny i premiowy

  • Możliwości rozwoju zawodowego

  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe

  • Udział w targach branżowych, konferencjach i wyjazdach z klientami

  • Zniżki na firmowe produkty i usługi

  • Paczki świąteczne

  • Prywatna opieka medyczna

  • Ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach

  • Samochód służbowy

  • Laptop i telefon służbowy

Lokalizacja

Chwaszczyno,

Pomorskie

Pomorskie, Chwaszczyno
ID: 915218528