2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Śląskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Katowice
  7. Przedstawiciel handlowy - Zawodzie
Eurokadra S.A
Dodane 29 kwietnia 2024

Przedstawiciel Handlowy

Wynagrodzenie

28 - 40 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Katowice, Zawodzie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: TakMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Oferujemy pracę w różnych branżach, na chwilę obecną dla naszego zespołu poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice, Chromika 5a

Szukasz stabilnej pracy z jasnymi zasadami, wolnymi weekendami i w przyjaznej atmosferze? Nie czekaj – aplikuj i dołącz do naszego zespołu!

Zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie nowych klientów branży drzewnej i stolarskiej ( pozyskiwanie klientów hurtowych i detalicznych na produkty drzewne typu deski, akcesoria AGD, produkty na zamówienie )

  • tworzenie bazy danych klientów,

  • przeprowadzanie telefonicznych rozmów z Klientami oraz prace w terenie w miarę potrzeb,

  • udział w negocjacjach z potencjalnym Klientem

  • przygotowywanie raportów i zestawień z pozyskanych projektów,

  • administrowanie dokumentacją na linii firma-klient. ( Przygotowanie umów, załączników, dokumentacji handlowej ),

  • obsługa posprzedażowa Klientów,

  • współpraca z innymi działami w firmie.

Nasze wymagania:

  • znajomość podstawowych technik sprzedaży ,

  • umiejętność pracy pod presją czasu,

  • komunikatywność, kreatywność i pozytywne nastawienie do pracy,

  • prawo jazdy kat. B

Miie widziane:

  • znajomość branży drzewnej

  • znajomość technik negocjacyjnych.

To oferujemy

  • umowa zlecenie na pierwsze 3 miesiące, później możliwość umowy o pracę

  • system prowizyjny, niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon etc. ),

  • pracę od poniedziałku do piątku

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,

  • samochód służbowy

Zapraszamy do aplikowania na ofertę drogą internetową.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

w przyszłych rekrutacjach, o dołączenie poniższej zgody: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w procesie rekrutacji, przez spółkę Eurokadra S.A. z siedzibą w Zabrzu dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnych i przyszłych procesów rekrutacji, legalizacji zatrudnienia, zawarcia umowy o pracę lub zlecenia oraz czynności związanych z powyższymi celami, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) RODO w zw. z art. 22(1a) kodeksu pracy. Wyrażam zgodę na przekazywanie moich danych podmiotom trzecim, zgodnie z informacjami wskazanymi w klauzuli informacyjnej, w tym przekazywanie danych bezpośrednio do podmiotu, na rzecz którego wykonywana będzie praca lub zlecenie. Oświadczam, że zapoznałam/em się z klauzulą informacyjną dot. przetwarzania danych osobowych na stronie bit.ly/2JXXauU i ją akceptuję.

Śląskie

Śląskie, Katowice, Zawodzie
ID: 903759713