2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Śląskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Tarnowskie Góry
Aleksandra
Dodane 22 kwietnia 2024

Przedstawiciel Handlowy

Wynagrodzenie

5 000 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Tarnowskie Góry

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: TakMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

Opis

OPIS

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku, z wieloletnim doświadczeniem w handlu wyrobami gazowymi oraz przydomowymi i przemysłowymi instalacjami gazowymi, w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko: Przedstawiciel Handlowy -Tarnowskie Góry i okolice.

Zakres obowiązków

  • stałe pozyskiwanie nowych odbiorców w zakresie budowy przydomowych instalacji na gaz płynny

  • obsługa klientów w zakresie dostaw gazu płynnego propan

  • realizacja celów sprzedażowych

Nasze wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie

  • kilkuletnie poparte sukcesami doświadczenie na podobnym stanowisku Przedstawiciela Handlowego

  • znajomość technik sprzedaży

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów, entuzjazm

  • dyspozycyjność i wysoka kultura osobista

  • znajomość obsługi programów Microsoft Office

  • prawo jazdy

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży instalacyjno-grzewczej lub gazowej

Oferujemy

  • jesteśmy najbardziej dynamicznie rozwijającą się firmą w branży

  • oferujemy stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • szkolimy kandydatów przygotowując ich do pracy na ww. stanowisku

  • zapewniamy dobrą atmosferę pracy w młodym zespole

  • gwarantujemy dobrze płatną prace

  • zawsze staramy się pomóc współpracownikowi w nagłych sytuacjach losowych

  • jesteśmy firmą nowoczesną i dynamicznie reagująca na ostatnie zmiany gospodarcze

Zachęcamy do składania ofert, dołączając CV.

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrumgaz Inwestycje Sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Łódzka 28, 96-100 Skierniewice, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z przepisami. o ochronie danych osobowych(Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Lokalizacja

Tarnowskie Góry,

Śląskie

Śląskie, Tarnowskie Góry
ID: 903830642