2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Śląskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Przyszowice
Dodane 26 kwietnia 2024

Przedstawiciel handlowy Śląsk i Małopolska

Lokalizacja

Przyszowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSamochód służbowy: TakMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalna, Praca hybrydowa, Częste podróże służbowe

Dynamicznie rozwijająca się firma poszukuje Pracownika na stanowisko Przedstawiciela handlowego do sprzedaży ładowarek do samochodów elektrycznych na terenie Śląska i Małopolski.

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie nowych klientów

  • nawiązywanie nowych i dbanie o istniejące kontakty handlowe

  • przygotowywanie ofert

  • realizacja planu sprzedaży, sporządzanie analiz i raportów

  • współpraca z kierownikiem i pracownikami działu sprzedaży

Nasze wymagania:

  • komunikatywność, umiejętność współpracy, zaangażowanie

  • doświadczenie i umiejętności sprzedażowe

  • dyspozycyjność, elastyczność i dobra organizacja pracy

  • silna orientacja na realizacje założonych celów sprzedażowych

  • chęć do rozwoju własnych kompetencji w zakresie sprzedaży

  • prawo jazdy kat. B

  • znajomość pakietu Office

  • gotowość do pracy w terenie

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się w firmie, z przyjazną atmosferą i młodym zespołem

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w postaci podstawy i prowizji od sprzedaży

  • Możliwość rozwoju

  • Wsparcie doświadczonego menedżera

  • Niezbędne narzędzia pracy w tym telefon i samochód służbowy

Lokalizacja

Przyszowice,

Śląskie

Śląskie, Przyszowice
ID: 906392414