2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Wielkopolskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Łódź
Dodane 09 kwietnia 2024

Przedstawiciel Handlowy

Wynagrodzenie

5 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łódź

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: Tak

Firma Alco-Trade to wiodący dystrybutor alkoholi w Polsce. Nasz zespół zarządzający stanowi grono ekspertów z ponad 20-letnim doświadczeniem i niekwestionowanymi sukcesami w branży alkoholowej w kraju i za granicą.

Poszukujemy pracownika na stanowisko: Przedstawiciel Handlowy

Lokalizacja: Województwo Łódzkie (powiaty skierniewicki, łowicki kutnowski) Województwo Mazowieckie (powiaty: żyrardowski, sochaczewski, gostyniński)

Opis stanowiska:

·         aktywne pozyskiwanie oraz bieżąca obsługa klientów w zakresie sprzedaży,

·         nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z Klientami,

·         realizacja założonych planów sprzedaży,

·         przedstawianie ofert w ramach bieżących promocji,

·         sprzedaż i doradztwo w zakresie produktów,

·         rozwój dystrybucji produktów na powierzonym terenie,

·         dbanie o dobry wizerunek firmy,

·         realizowanie polityki firmy w zakresie sprzedaży oraz współpracy z klientami,

·         rozwijanie potencjału obecnych odbiorców,

·         rozbudowa rynku poprzez aktywne pozyskiwanie nowych klientów,

·         budowanie długoterminowych relacji z klientami,

·         raportowanie działań sprzedażowych zgodnie z wymogami firmy,

·         inkasowanie oraz monitoring należności

  Wymagania:

·         wymagane doświadczenie na stanowisku Przedstawiciel Handlowy,

·         mile widziane doświadczenie w pracy w dziale sprzedaży branży FMCG

·         mile widziana znajomość lokalnego rynku branży alkoholowej

·         wykształcenie min. średnie,

·         wysokie umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne,

·         łatwość nawiązywania kontaktów i budowania relacji,

·         bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność jej planowania,

·         komunikatywność i otwartość na nowe wyzwania,

·         determinacja i ukierunkowanie na osiąganie wyników,

·         systematyczność i konsekwencja w działaniu,

·         dyspozycyjność i elastyczność,

·         prawo jazdy kat. B oraz gotowość do pracy w terenie,

·         wysoka kultura osobista

Oferujemy:

·         zatrudnienie w ramach umowy o pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

·         możliwość rozwoju zawodowego,

·         pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole,

·         atrakcyjny system wynagrodzeń,

·         narzędzia pracy: samochód, telefon,

·         zdobywanie doświadczenia zawodowego.

·         dofinansowanie do zajęć sportowych oraz opieki medycznej

·         możliwość przystąpienia do ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach

Lokalizacja

Łódź,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Łódź
ID: 909153797