2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Małopolskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Zamieście
Dodane 02 kwietnia 2024

Przedstawiciel handlowy

Lokalizacja

Zamieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma ELEKTRET zatrudni na stanowisko: Przedstawiciel Handlowy

MIEJSCE PRACY: ZAMIEŚCIE – HURTOWNIA ELEKTRYCZNA

ZADANIA OSOBY ZATRUDNIONEJ NA TYM STANOWISKU:

  • Dbałość o obsługę klienta zgodnie ze standardami firmy

  • Obsługa kasy fiskalnej

  • Przygotowywanie ofert sprzedażowych

  • Przyjmowanie zamówień oraz przygotowywanie dokumentów sprzedażowych

  • Zamawianie towaru

  • Dbałość o estetykę ekspozycji

CZEGO OCZEKUJEMY:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy w handlu

  • Znajomość obsługi komputera

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • Wysoki poziom kultury osobistej

  • Umiejętność pracy w grupie

  • Umiejętność organizacji swojej pracy

  • Prawo jazdy kat B.

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę

  • Praca od poniedziałku do piątku

  • Praca w systemie jednozmianowym

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Możliwość rozwoju osobistego

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

    CV prosimy przesyłać na adres: rekrutacja(małpa)elektret.pl

    W CV prosimy dołączyć klauzulę o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moich dokumentach rekrutacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. nr 922 z 2006 r.). Podane dane są dobrowolne i zgodne z prawdą.”

Lokalizacja

Zamieście,

Małopolskie

Małopolskie, Zamieście
ID: 908940031