2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Małopolskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Skawina
Dodane 22 kwietnia 2024

Przedstawiciel handlowy / Area Sales Representative

Lokalizacja

Skawina

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Częste podróże służboweKadra kierownicza

Międzynarodowa firma działająca na rynku od ponad 50 lat, zajmująca się usługami w zakresie montażu przemysłowego zatrudni na stanowisko:

Praca mobilna

Zadania:

·         Dbanie o efektywny rozwój projektów usługowych w celu pozyskania nowych klientów,

·         Kompleksowa obsługa Klientów na każdym etapie realizacji naszych usług projektowych,

·         Rozwijanie i utrzymywanie pozytywnych relacji biznesowych,

·         Planowanie, implementacja oraz kontrola działań marketingowych,

·         Cross-selling oraz pozycjonowanie firmy jako dostawcy kompleksowych usług na rynku.

Wymagania:

·         Doświadczenie w pracy na stanowisku Specjalisty ds. Sprzedaży, Przedstawiciela Handlowego bądź inne, pokrewne,

·         Sukcesy sprzedażowe w zakresie przejęć, sprzedaży krzyżowej, ekspansji biznesowej i utrzymania klientów w środowisku przemysłowym,

·         Mile widziane wykształcenie techniczne,

·         Znajomość systemu CRM oraz umiejętność budowania relacji biznesowych,

·         Dobra znajomość MS Office,

·         Język angielski na poziomie pozwalającym swobodną komunikację w środowisku międzynarodowym.

Gwarantujemy:

·         Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach,

·         Regularne szkolenia i wsparcie naszego zespołu,

·         Szkolenie w siedzibie firmy w Niemczech,

·         Możliwość wyboru dogodnej formy zatrudnienia: umowy o pracę, kontraktu B2B lub umowy cywilnoprawnej.

Lokalizacja

Skawina,

Małopolskie

Małopolskie, Skawina
ID: 913606600