2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Pomorskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Gdańsk
  7. Przedstawiciel handlowy - Aniołki
Dodane 18 kwietnia 2024

Przedstawiciel Handlowy (asortyment sportowy) /Gdańsk/Polska Północna

Wynagrodzenie

6 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Aniołki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Lepsza Praca to polska firma, specjalizująca się w rekrutacjach na stanowiska techniczne, handlowe i menedżerskie, głównie dla sektora przemysłowego. Prezentowane przez nas oferty pracy, dotyczą zatrudnienia wyłącznie po stronie klienta, na podstawie umowy o pracę lub kontraktu menedżerskiego.

Dla naszego klienta, firmy zajmującej się produkcją rowerów, poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy

Miejsce pracy: Gdańsk, pomorskie, Polska Północna

Zakres obowiązków:

• Podpisywanie umów z dystrybutorami i punktami handlowymi na sprzedaż rowerów od producenta

• Współpraca posprzedażowa z klientami

• Monitorowanie informacji dotyczących rynku i działań konkurencji

• Raportowanie do przełożonego z prowadzonych działań

Wymagania:

• Wykształcenie min. średnie

• Bardzo dobre umiejętności i predyspozycje sprzedażowe

• Doświadczenie w sprzedaży najlepiej asortymentu sportowego

• Mile widziana znajomość języka angielskiego

• Zaangażowanie i chęć rozwoju w branży sprzedaży maszyn

• Prawo jazdy kat. B

Nasz klient oferuje:

• Szkolenia produktowe, techniczne

• Zatrudnienie w ramach umowy o pracę

• Płaca podstawowa oraz premia od osiąganych wyników

• Niezbędne narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon, premia od sprzedaży

Osoby zainteresowane, proszone są o wysłanie dokumentów aplikacyjnych, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Aniołki
ID: 912665868