2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Śląskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Katowice
  7. Przedstawiciel handlowy - Śródmieście
Neptis
Dodane 29 kwietnia 2024

Przedstawiciel Handlowy - Autoplac.pl

Lokalizacja

Katowice, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: TakMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

Opis

Opis stanowiska

Neptis S.A. jest twórcą między innymi z platform Yanosik Autoplac. Z naszych rozwiązań korzysta ponad 2 miliony użytkowników miesięcznie!

Tworzymy dedykowane rozwiązania IT, na platformach iOS i Android. Wspieramy naszych Klientów z sektora B2B i B2C, dostarczając profesjonalne rozwiązania dla sektora automotive.

Zajmujemy się odnoszeniem sukcesów! Jeśli chcesz dołączyć do Yanosik Autoplac TEAM to doskonale się składa, bo aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy - Województwo Śląskie

Twój zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie nowych oraz rozszerzanie współpracy z istniejącymi Klientami/Partnerami na rynku polskim.

  • Bieżąca i bezpośrednia współpraca z Klientami.

  • Analiza potrzeb aktualnych Klientów i dbanie o relacje z nimi poprzez regularne odwiedziny osobiste oraz kontakt telefoniczny.

  • Przygotowywanie ofert handlowych i finalizacja sprzedaży.

  • Bezpośrednia współpraca z marketingiem i IT.

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży produktów/usług w branży automotive.

  • Otwartość na codzienne wyjazdy i na podróże służbowe.

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów handlowych.

  • Samodzielność i szukanie skutecznych rozwiązań.

  • Proaktywność i angażowanie się w osiąganie celów.

  • Systematyczność i skrupulatność.

  • Wysoka kultura osobista oraz umiejętność utrzymywania pozytywnych relacji.

  • Prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • Twoje obecne kontakty, przede wszystkim z dealerami oraz autokomisami.

  • Doświadczenie w pracy z systemami CRM.

To oferujemy

  • Pracę w firmie z wieloletnim doświadczeniem na rynku usług IT, o stabilnej pozycji na rynku, zatrudniającej blisko 250 osób.

  • Różnorodne zadania zapewniające, że każdy dzień w pracy jest ciekawy

  • Współpracę z ludźmi z pasją otwartymi na dzielenie się swoją wiedzą.

  • Dowolną formę zatrudnienia (umowa o pracę lub kontrakt B2B).

  • Możliwość udziału w konferencjach branżowych i szkoleniach.

  • Pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, Multisport, język angielski)

  • Happy Mondays - tylko dla odważnych!:)

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Śląskie

Śląskie, Katowice, Śródmieście
ID: 913641173