2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Mazowieckie
  6. Przedstawiciel handlowy - Warszawa
  7. Przedstawiciel handlowy - Praga-Północ
Dodane 18 kwietnia 2024

Przedstawiciel handlowy / Торговий представник B2B з досвідом

Wynagrodzenie

6 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Północ

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: TakMiejsce pracy: Praca zdalna, Częste podróże służbowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Stanowisko : Przedstawiciel handlowy

Opis prac i zakres obowiązków:

Obowiązki:

  • Pozyskiwanie Klientów - głównie warsztatów samochodowych, które zajmują się naprawą silników Diesla

  • Bieżący kontakt z Klientami, budowanie długotrwałych relacji

  • Doradztwo techniczne i zakupowe

  • Prezentowanie i promowanie asortymentu sprzętu do naprawy silników, doradztwo w zakresie technologii oraz specyfikacji produktów

  • Opracowywanie i realizacja planów sprzedażowych, monitorowanie wyników oraz analiza rynku i konkurencji

  • Przygotowywanie ofert handlowych, negocjowanie warunków sprzedaży oraz finalizacja transakcji

  • Ścisła współpraca z działem serwisu w celu zapewnienia wsparcia technicznego i satysfakcji klienta po zakupie.

Wymagania

  • Doświadczenie w Polsce na podobnym stanowisku w sprzedaży B2B

  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne (mile widziane w kierunku motoryzacji)

  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży maszyn rolniczych, sprzętu do naprawy samochodów, silników

  • Komunikatywny poziom języka rosyjskiego lub ukraińskiego, biegła znajomość języka polskiego

Co oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie

  • Perspektywy rozwoju i realizacji ambicji zawodowych

  • Ciągły kontakt z nowoczesnymi technologiami

  • Skuteczne szkolenia wdrożeniowe i doszkalające kompetencje stanowiskowe

  • Samochód służbowy, telefon, laptop

O firmie :

Producent wszechstronnych stanowisk do testowania umożliwiających sprawdzanie i naprawę wtryskiwaczy do silników wysokoprężnych różnych producentów.

Sprzęt do testowania i naprawy szerokiej gamy wysokociśnieniowych pomp diesla.

Testowanie pomp różnych producentów na jednym stanowisku.

Urządzenia, maszyny i akcesoria - wszystko do wyposażenia warsztatu naprawy sprzętu do silników wysokoprężnych.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Praga-Północ
ID: 912688425