2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Małopolskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Kraków
  7. Przedstawiciel handlowy - Bronowice
Dodane 01 maja 2024

Przedstawiciel handlowy B2B - Agronom - PROCAM - małopolska

Lokalizacja

Kraków, Bronowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSamochód służbowy: Tak

Od ponad 20 lat wdrażamy najlepsze rozwiązania agronomiczne w sektorze rolniczym i ogrodniczym. Współpracujemy z klientami na terenie całego kraju. Nasz zespół tworzy ponad 400 osób zatrudnionych w 30 oddziałach.Stawiamy na ludzi, wiedzę i rozwiązania.

PROCAM POLSKA POSZUKUJE PRZEDSTAWICIELA HANDLOWEGO B2B - AGRONOMA.

Miejsce wykonywania pracy - województwo małopolskie – powiaty: proszowicki, miechowski, olkuski

TWOJE ZADANIA:

  • aktywne realizowanie celów sprzedażowych w kanale B2B,

  • nawiązywanie i utrzymywanie relacji handlowych z klientem oraz wsparcie merytoryczne na podległym terenie,

  • poszerzanie bazy o nowych klientów,

  • organizowanie spotkań i warsztatów dla klientów,

  • wdrażanie zaproponowanych rozwiązań u klientów,

  • udział w cyklu szkoleń w celu poszerzania wiedzy niezbędnej w doradztwie rolniczym.

ZALEŻY NAM NA:

  • osobie szukającej pracy w handlu w branży rolno-ogrodniczej,

  • wiedzy związanej z zakresu doradztwa środków ochrony roślin,

  • determinacji w dążeniu do osiągnięcia celu,

  • umiejętności samodzielnego, efektywnego planowania pracy,

  • motywacji do podnoszenia własnych kwalifikacji,

  • wysokiej kultury osobistej oraz pozytywnym nastawieniu do ludzi,

  • mile widziane doświadczenie w branży rolno-ogrodniczej (handel środkami do produkcji rolnej) lub wykształcenie wyższe kierunkowe (rolnictwo, ochrona roślin),

CO WARTO O NAS WIEDZIEĆ

  • umowa o pracę jest u Nas standardem,

  • praca odbywa się w systemie zadaniowym,

  • zapewniamy narzędzia nie tylko do pracy – samochód, telefon służbowy, iPad,

  • zapewniamy specjalistyczne wdrożenie oraz wsparcie i opiekuna na początku kariery w firmie,

  • gwarantujemy Ci wsparcie ekspertów, opiekę merytoryczną i uzupełnianie wiedzy poprzez stały proces szkoleń,

  • propagujemy zdrowy tryb życia poprzez rozwinięty pakiet socjalny, sportowy i finansowanie opieki medycznej,

  • znajdujemy czas nie tylko na pracę, ale i na integrację,

  • 45% naszych pracowników jest uczestnikami programu PPK.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Bronowice
ID: 914124107