2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Łódzkie
  6. Przedstawiciel handlowy - Bełchatów
Dodane 12 kwietnia 2024

Przedstawiciel handlowy - Bełchatów

Wynagrodzenie

5 500 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bełchatów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSamochód służbowy: Tak

Opis

Przedstawiciel Handlowy - Bełchatów

Dystrybutor wyrobów tytoniowych P.H.U. "MONA" w Bełchatowie ul. Piłsudskiego 28 oferuje pracę na stanowisko przedstawiciela handlowego w obrębie województwa łódzkiego.

Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie.

Zapewniamy niezbędny sprzęt do wykonywania pracy.

Wymagania:

-prawo jazdy kat. B

- łatwość nawiązywania kontaktów, komunikatywność, dyspozycyjność.

Mile widziane doświadczenie na stanowisku handlowca, przedstawiciela handlowego.

Zakres obowiązków:

- pozyskiwanie nowych odbiorców na wyznaczonym terenie

- utrzymanie kontaktów i ścisła współpraca z dotychczasowymi odbiorcami

- znajomość rynku detalicznego

-dbałość o regularne i terminowe zbieranie zamówień od klientów

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV poprzez aplikację olx

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

W celu wzięcia udziału w rekrutacji niezbędne jest zamieszczenie w aplikacji klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97r. o ochronie danych osobowych Dz. U. z 2002 r. nr 101 poz. 926 z późniejszymi zmianami)."

Oświadczam, że zostałem/am poinformowana, że:

1. Administratorem moich danych osobowych jest firma „Mona” Wiesław Kusiak ul. Piłsudskiego 28, 97-400 Bełchatów

2. sposób kontaktu z administratorem ochrony danych osobowych w firmie „Mona” Wiesław Kusiak z siedzibą w Bełchatowie przy ul. Piłsudskiego 28, adres korespondencyjny, ul. Piłsudskiego 28, 97-400 Bełchatów, Tel 446 - pokaż numer telefonu -

3. Wyrażam również zgodę na przetwarzanie i przechowywanie moich danych osobowych zawartych w CV dla celów przyszłych rekrutacji przez okres 3 m-cy od zakończonego procesu rekrutacji

4. przekazuję dane osobowe całkowicie dobrowolnie i posiadam prawo do dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem,

5. mam prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uznam, że przetwarzanie moich danych narusza przepisy RODO,

6. jestem świadomy, iż przetwarzanie danych osobowych jest niezbędne i konieczne do prawidłowego i efektywnego przeprowadzenia procesu rekrutacji

7. podanie danych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych nie jest obowiązkowe, jednak jest warunkiem umożliwiającym ubieganie o przyjęcie kandydata do pracy

Lokalizacja

Bełchatów,

Łódzkie

Łódzkie, Bełchatów
ID: 911201175