2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Małopolskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Olkusz
Dodane 14 maja 2024

Przedstawiciel Handlowy - Betoniarnia

Lokalizacja

Olkusz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Zatrudnimy Przedstawiciela Handlowego do sprzedaży prefabrykacji betonowej oraz mieszanek betonowych.

Zakres obowiązków:

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za wsparcie działu sprzedaży, kontakt telefoniczny oraz mailowy z bazy klientów firmy oraz pomoc i współpracę z pracownikami pracującymi w terenie. Do obowiązków należeć będzie również negocjowanie warunków handlowych, monitorowanie procesu realizacji zamówień, utrzymywanie dobrych relacji z klientami. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za aktywne pozyskiwanie klientów, a także ciągłe poszerzanie wiedzy na temat oferowanych produktów oraz ich zastosowań, tak by jak najlepiej doradzić klientowi.

Czego od Ciebie oczekujemy:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku sprzedażowym

  • otwartości i zaangażowania w kontaktach z klientami oraz współpracownikami

  • umiejętności efektywnej komunikacji

  • dobrej organizacji pracy, samodzielności i skrupulatności

  • zaangażowania w wykonywane zadania

  • sprawnej obsługi pakietu Microsoft Office

  • doświadczenia w pracy z klientem minimum 2 lata

  • chęci podjęcia pracy na dłuższy okres

Lokalizacja

Olkusz,

Małopolskie

Małopolskie, Olkusz
ID: 918178456