2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Mazowieckie
  6. Przedstawiciel handlowy - Radom
Dodane 14 maja 2024

Przedstawiciel handlowy branża budowlana

Lokalizacja

Radom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaMiejsce pracy: Praca hybrydowaRekrutacja online

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z partnerami biznesowymi

  • Pozyskiwanie nowych Kontrahentów

  • Działania podnoszące wyniki sprzedaży

  • Bieżąca analiza rynku budowlanego

  • Współpraca z bezpośrednim przełożonym oraz poszczególnymi działami

Wymagania pracodawcy

  • Mile widziane doświadczenie w branży budowlanej, etc.

  • Doświadczenie w sprzedaży do deweloperów, firm wykonawczych, budowlanych etc.

  • Umiejętność budowania i utrzymywania relacji z Klientami

  • Samodzielna organizacja czasu pracy

  • Dyspozycyjność

  • Wymagane prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze

  • system premii finansowych

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

·         stabilność zatrudnienia

·         prace w przyjaznym i pozytywnym środowisku

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Lokalizacja

Radom,

Mazowieckie

Mazowieckie, Radom
ID: 918208160