2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Lubelskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Janów Lubelski
Dodane 05 kwietnia 2024

Przedstawiciel Handlowy - branża cukiernicza

Lokalizacja

Janów Lubelski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: TakMiejsce pracy: Praca hybrydowaRekrutacja online

Rodzinna cukiernia z siedzibą pod Warszawą szuka osoby na stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie nowych klientów

  • Dbanie o aktualną bazę danych

  • Negocjacje warunków współpracy

  • Kontrolowanie rentowności kontrahentów

  • Dbałość o odpowiednią ekspozycję towaru

  • Reprezentowanie firmy na targach

  • Podążanie za trenami rynkowymi

Oczekujemy:

  • Chęci do pracy i nauki

  • Dyspozycyjności i elastyczności

  • Gotowości do odwiedzania biura centralnego raz w miesiącu

  • Zaangażowania i pozytywnego usposobienia

  • Łatwości w nawiązywaniu kontaktów

  • Mile widziane doświadczenie w branży FMCG lub pokrewne

Oferujemy:

  • Umowę o pracę z uczciwym systemem premiowym

  • Narzędzia służbowe (komputer, telefon, w tym auto do użytku prywatnego)

  • Pakiet benefitów socjalnych (w tym ubezpieczenie, kartę MultiSport itp)

Miejsce zamieszkania nie jest ważne. Pozycja dostępna od zaraz.

CV ze zdjęciem prosimy kierować poprzez formularz OLX

Lokalizacja

Janów Lubelski,

Lubelskie

Lubelskie, Janów Lubelski
ID: 909653008