2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Podlaskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Białystok
  7. Przedstawiciel handlowy - Przydworcowe
Dodane 24 kwietnia 2024

Przedstawiciel Handlowy - Branża flotowa

Wynagrodzenie

6 850 - 9 784 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Białystok, Przydworcowe

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: Tak

Opis

O firmie

 Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą branży motoryzacyjnej. Naszym klientom zapewniamy profesjonalne wsparcie w każdej sytuacji - od awarii i wypadków, po organizację naprawy pojazdu i zapewnienie samochodu zastępczego. Obecnie poszukujemy doświadczonego Handlowca, który dołączy do naszego zespołu i będzie odpowiedzialny za rozwijanie relacji z klientami oraz pozyskiwanie nowych na terenie Północno-Wschodniej Polski.

Zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji biznesowych.

  • Analiza potrzeb klientów i dostosowywanie oferty do ich indywidualnych wymagań.

  • Reprezentowanie firmy w kontaktach zewnętrznych oraz podczas branżowych wydarzeń.

  • Ścisła współpraca z zespołem operacyjnym w celu zapewnienia najwyższej jakości obsługi klienta.

  • Prowadzenie raportów i analiz rynku.

Wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w branży flotowej lub pokrewnej.

  • Znajomość rynku i umiejętność budowania silnych relacji biznesowych.

  • Wysokie umiejętności negocjacyjne i handlowe.

  • Samodzielność w działaniu oraz wysoka motywacja do pracy.

  • Prawo jazdy kat. B i gotowość do częstych podróży służbowych.

Oferujemy

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia, adekwatne do doświadczenia i umiejętności.

  • Wynagrodzenie podstawowe od 5 000 na rękę + prowizje

  • Samochód służbowy oraz pakiet narzędzi niezbędnych do pracy.

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji w ramach firmy.

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, z profesjonalnym i zaangażowanym zespołem.

  • Pakiet benefitów

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Przydworcowe
ID: 914183394