2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Mazowieckie
  6. Przedstawiciel handlowy - Warszawa
  7. Przedstawiciel handlowy - Białołęka
Dodane 08 kwietnia 2024

Przedstawiciel handlowy branża HoReCa

Wynagrodzenie

2 000 - 20 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Białołęka

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa o dzieło, Inny, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Tylko prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: Praca zdalnaRekrutacja online

Jesteśmy polskim producentem mebli tarasowych premium oraz wysokiej jakości puf i poduszek dekoracyjnych.

Od 2002 roku oferujemy naszym klientom najwyższy standard wygody, w którym solidność i styl mają równe sobie znaczenie. Nasze meble można znaleźć zarówno w luksusowych hotelach, jak również w prywatnych ogrodach ludzi, którzy cenią sobie relaks zgodny ze swoimi marzeniami.

Z naszych usług korzystają luksusowe hotele, gdy potrzebują pięknie wyglądających, wygodnych mebli, które swobodnie zniosą intensywne użytkowanie przez długi czas, a nasze meble ten wymagający sprawdzian zdają bez zarzutu.

Aktualnie poszukujemy do naszego zespołu osobę do aktywnego wspierania sprzedaży naszych produktów w branży HoReCa.

Zakres obowiązków:

-Aktywna sprzedaż bezpośrednia – nawiązywanie nowych kontaktów oraz pozyskiwanie        klientów z branży hotelowej i gastronomicznej

-Prowadzenie negocjacji handlowych, budowanie długotrwałych relacji z Klientami

-Profesjonalna obsługa klientów, mająca cechy partnerstwa biznesowego

Nasze wymagania:

-Doświadczenie na stanowisku Przedstawiciela Handlowego w kanale HoReCa,

-Znajomość rynku lokalnego (kanał HoReCa),

-Umiejętność nawiązywania relacji z klientem i przekładania ich na sprzedaż,

-Dobra organizacja pracy i systematyczność,

-Zaangażowanie oraz z chęć podejmowania inicjatywy w działaniu

Oferujemy:

-Atrakcyjne wynagrodzenie, wysokie stawki prowizyjne

-Możliwość podjęcia pracy dodatkowej pozwalającej na kontynuację dotychczasowych   działań, działania dwutorowe

-Wsparcie zespołu na każdym etapie

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Białołęka
ID: 910299406