2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Pomorskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Gdańsk
  7. Przedstawiciel handlowy - Śródmieście
Dodane 11 kwietnia 2024

Przedstawiciel Handlowy (branża kamieniarska/ budowlana)

Wynagrodzenie

7 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSamochód służbowy: TakRekrutacja online

Dla naszego klienta z branży budowlanej, specjalizującej się w produkcji wyrobów z kamienia naturalnego, poszukujemy odpowiednego kandydata na stanowisko: Przedstawiciel handlowy.

Obowiązki:

  • Pozyskiwanie klientów w segmentach, takich jak sklepy z wyposażeniem łazienek, studia projektowe, architekci, zakłady kamieniarskie, deweloperzy, inwestorzy i generalni wykonawcy

  • Tworzenie bazy danych z potencjalnymi klientami w wymienionych segmentach rynku

  • Wykonywanie aktywnych działań mających na celu nawiązanie kontaktów biznesowych (m.in. cold calling/ mailing)

  • Organizowanie spotkań osobistych, telefonicznych i online z klientami w celu prezentacji produktów i  usług.

Wymagania:

  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku w branży kamieniarskiej, budowlanej lub pokrewnej

  • Umiejętność nawiązywania relacji z klientami i budowania zaufania

  • Komunikatywność oraz umiejętności negocjacyjne

  • Samodzielność w działaniu oraz orientacja na wyniki

  • Prawo jazdy kat. B

Pracodawca oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Premia kwartalna w wysokości do jednego miesięcznego wynagrodzenia brutto

  • Niezbędne narzędzia do pracy (samochód, laptop, telefon)

  • Zwrot kosztów związanych z wykonywaniem  z wyjazdami służbowymi i zakwaterowaniem podczas okresu wdrożeniowego

(*Kandydacie, Twoja aplikacja zostanie przedstawiona naszemu klientowi tylko i wyłącznie za Twoją zgodą. Podczas rozmowy z naszym rekruterem uzyskasz wszystkie informacje o firmie i stanowisku, które pozwolą Ci podjąć decyzję. Jako agencja wyłącznie pośredniczymy w rekrutacji, finalnym pracodawcą jest klient).

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Śródmieście
ID: 911084020