2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Podkarpackie
  6. Przedstawiciel handlowy - Dębica
Dodane 26 kwietnia 2024

Przedstawiciel Handlowy - branża ogrodzeniowa

Wynagrodzenie

4 300 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Dębica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: Tak

Firma EL-BET, lider w branży ogrodzeniowej, poszukuje ambitnego i zdolnego przedstawiciela handlowego, który dołączy do naszego dynamicznego zespołu. Jeśli masz pasję do sprzedaży, umiejętność nawiązywania trwałych relacji z klientami oraz doświadczenie w branży, zapraszamy do aplikowania na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy w Branży Ogrodzeniowej

Zadania:

  • Aktywne poszukiwanie klientów prywatnych i hurtowych w obrębie 100 km od miejsca pracy.

  • Utrzymywanie profesjonalnych relacji z klientami oraz budowanie trwałych partnerstw biznesowych.

  • Wykonywanie pomiarów ogrodzeń i analiza potrzeb klienta.

  • Udzielanie fachowego doradztwa dotyczącego produktów i usług oferowanych przez firmę.

  • Realizacja celów sprzedażowych i raportowanie wyników.

  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy oraz reprezentowanie jej na zewnątrz

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane w branży ogrodzeniowej).

  • Umiejętność efektywnej komunikacji i negocjacji.

  • Zorientowanie na klienta i zdolność do budowania trwałych relacji.

  • Umiejętność samodzielnego planowania i organizacji pracy.

  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników sprzedażowych.

  • Samochód służbowy, laptop oraz telefon komórkowy do dyspozycji.

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń branżowych.

  • Przyjazną atmosferę pracy w zespole profesjonalistów.

Jeśli jesteś gotów/a podjąć nowe wyzwania i zbudować z nami sukces naszej firmy, prześlij swoje CV oraz list motywacyjny na adres email: rekrutacja[at]el-bet.pl

W temacie wiadomości prosimy wpisać "Przedstawiciel Handlowy - [Twoje Imię i Nazwisko]".

Firma EL-BET to miejsce, gdzie liczą się pasja, zaangażowanie i profesjonalizm. Dołącz do nas i wspólnie rozwijajmy naszą markę na rynku ogrodzeniowym!

Lokalizacja

Dębica,

Podkarpackie

Podkarpackie, Dębica
ID: 894668500