2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Wielkopolskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Chodzież
Dodane 11 kwietnia 2024

Przedstawiciel Handlowy branża opakowaniowa/papiernicza

Lokalizacja

Chodzież

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: Tak

Poszukujemy osoby na stanowisko Przedstawiciela Handlowego odpowiedzialnego za sprzedaż i rozwój rynku krajowego i zagranicznego.

Zakres obowiązków:

- aktywne pozyskiwanie nowych i utrzymanie stałych klientów na rynkach

krajowych oraz zagranicznych,

- przygotowywanie ofert handlowych,

- bieżąca obsługa klientów,

- budowanie wizerunku firmy na rynku.

Nasze wymagania:

- wykształcenia minimum średniego,

- doświadczenie w sprzedaży- branża opakowaniowa/workarska/papiernicza,

- dyspozycyjność i kreatywność,

- samodzielność i dobra organizacja stanowiska pracy,

- łatwości nawiązywania kontaktów,

- umiejętność pracy w zespole,

- znajomość języka angielskiego / niemieckiego.

Oferujemy:

- praca w stale rozwijającej się firmie,

- atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowania,

- możliwości rozwoju zawodowego,

- stałą umowa o pracę po zakończeniu okresu próbnego.

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o kontakt osobisty, mailowy lub

telefoniczny z biurem Ekoflex sp. z o.o.

64-800 Chodzież, Podanin 65A

Informujemy że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W aplikacji proszę podać klauzulę:

,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby rekrutacji

Ekoflex Sp. z o. o. Gajowa 15, 64-800 Chodzież".

Lokalizacja

Chodzież,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Chodzież
ID: 783518247