2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Lubelskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Hrubieszów
Dodane 09 kwietnia 2024

Przedstawiciel Handlowy- Branża Rolna

Lokalizacja

Hrubieszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSamochód służbowy: Tak

Jesteśmy obecni na rynku od roku 1992. Naszym celem jest dostarczanie rolnikom wysokiej jakości nasion roślin uprawnych: kukurydzy, rzepaku, zbóż i innych roślin polowych. Ponadto dzięki wykorzystaniu innowacyjnych badań naukowych, wieloletniemu doświadczeniu, oraz doskonałej znajomości spectrum zagadnień związanych z produkcją rolną w Polsce i Europie, jesteśmy w stanie zaoferować  najlepsze rozwiązania stosowane obecnie w rolnictwie.

W związku z dalszym rozwojem firmy Solarcorn Sp. z o.o. poszukujemy osób na stanowisko: PRZEDSTAWICIELA HANDLOWEGO BRANŻY ROLNEJ ( sprzedaż nasion zbóż rzepaków , kukurydzy , nawozów, środków ochrony roślin itp.) -

Miejsce Pracy : Krasnystaw i okolice.

Fila Przedsiębiorstwa znajduje się w województwie Lubelskim -Janówek koło Piask

Zakres obowiązków :

· obsługa klientów na podległym terenie

· doradztwo w zakresie oferowanych produktów

· realizacja planów sprzedażowych

· budowanie pozytywnego wizerunku firmy

· utrzymywanie dobrych relacji biznesowych z klientami

· uczestnictwo na targach i szkoleniach

· raportowanie własnej sprzedaży

· monitorowanie i analiza działań konkurencji na podległym terenie

Od kandydata/kandydatki oczekujemy :

· wykształcenie minimum średnie ( mile widziane kierunkowe : rolnictwo )

· znajomości branży rolnej

· wysokie zdolności komunikatywności

· predyspozycji do pracy w handlu

· pełnej dyspozycyjności i zaangażowania w pracę

· samodzielności w działaniu, umiejętności planowania, dobrej organizacji czasu pracy

· doświadczenia w pozyskiwaniu i obsłudze klientów

· prawa jazdy kat.B

Oferujemy:

· stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

· atrakcyjne wynagrodzenie i system prowizyjny uzależniony od osiąganych wyników

· ciekawą pracę w młodym, profesjonalnym zespole

· dobrą atmosferę i przyjazne warunki pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie

· niezbędne narzędzia pracy ( samochód , telefon)

· szkolenia i kursy

· niezależność w kreatywnym działaniu

· możliwości rozwoju zawodowego

CV wraz z klauzulą :

„ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art., 6 ust 1 lit a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady ( UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r, w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE ( ogólne rozporządzenie w ochronie danych )”

Informujemy ,że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami .Hrubieszów,

Lokalizacja

Hrubieszów,

Lubelskie

Lubelskie, Hrubieszów
ID: 901252030