2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Podkarpackie
  6. Przedstawiciel handlowy - Rzeszów
Dodane Dzisiaj o 09:40

Przedstawiciel Handlowy_ branża Wod- Kan

Lokalizacja

Rzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowaRekrutacja online

Opis

Kim jesteśmy?

Jesteśmy kimś więcej niż tylko producentem i dystrybutorem systemów rurowych i kształtek z tworzyw sztucznych. Transportując wodę, powietrze i inne źródła energii w niezawodny, wydajny i zrównoważony sposób, każdego dnia dokładamy swoją cegiełkę do poprawy stanu naszej planety. Co więcej, robimy to z materiałów pochodzących z recyklingu lub nadających się do ponownego przetworzenia. Dlatego możemy z dumą powiedzieć, że jesteśmy "Nature's Network".

DYKA to Międzynarodowa Firma Produkcyjno -Handlowa. Jeden z wiodących europejskich producentów i dystrybutorów kompletnych systemów rurowych do instalacji wodno-kanalizacyjnych, posiadający zakład produkcyjny na terenie Dolnego Śląska i sieć handlową na terenie całego kraju.

W kulturze firmy DYKA najważniejszymi wartościami są: współpraca (rozwijamy się razem), inicjatywa (podejmujemy działania) oraz praca zorientowana na klienta i osiąganie wyników (sprawiamy się, że rzeczy się dzieją i wprawiamy naszych klientów w zachwyt)

Naturalnie -  tworzymy użyteczne produkty

Opis stanowiska

Lubisz, gdy efekt twojej pracy ma użyteczne zastosowanie?

Poszukujemy optymistycznego, znającego rynek wod-kan i  pełnego motywacji wewnętrznej handlowca  posiadającego inicjatywę , pro aktywne podejście i wewnętrzną pasję do osiągania wyników, który będzie brał aktywny udział w kreowaniu i realizowaniu polityki handlowej Spółki na terenie Podkarpacia poprzez:

  • Realizację planów sprzedaży i zadań promocyjnych w Regionie.

  • Utrzymywanie relacji biznesowych z obecnymi klientami oraz pozyskiwanie nowych kontrahentów.

  • Monitorowanie rynku, poszukiwanie nowych inwestycji i projektów.

  • Obsługę klienta w zakresie sprzedaży towarów handlowych, ofertowanie.

  • Wspieranie Oddziału w obsłudze klienta

  • Dbanie o dobry wizerunek firmy i oddziału.

Kwalifikacje

Kim jesteś?

  • Masz doświadczenie handlowe w sprzedaży materiałów budowlanych, preferowana znajomość branży wod-kan lub branży sanitarno – grzewczej.

  • Posiadasz wykształcenie minimum średnie.

  • Masz prawo jazdy kategorii B.

  • Jesteś odpowiedzialny, kreatywny i zaangażowany w wykonywaną pracę.

  • Sprawnie posługujesz się komputerem, znasz pakietu MS Office.

  • Masz umiejętność pracy zespołowej

Dodatkowe informacje

DYKA jest silnym i wiarygodnym graczem na rynku. Będziesz pracować w inspirującej i międzynarodowej organizacji. Na pierwszym miejscu stawiamy Twoje bezpieczeństwo. DYKA będzie również inwestować w Twój rozwój. Szczególnie interesuje nas to, czego szukasz u pracodawcy i chętnie o tym z Tobą porozmawiamy. Będziesz pracować w nieformalnej, przyjemnej atmosferze pracy, która przekłada się na ścisłą współpracę, uczciwość, gotowość do pomocy i nie tylko.

Staniesz się częścią profesjonalnej, uczącej się organizacji, z możliwościami rozwoju. Będziesz tworzył wartość dodaną zgranego zespołu! Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Pozostałe warunki

  • Stabilne i profesjonalne środowisko pracy

  • PRACA W SYSTEMIE 1 ZMIANOWYM: poniedziałek -piątek 8:00-16:00

  • Wynagrodzenie: podstawa i premia uzależniona od wyników

  • Możliwość rozwoju zawodowego, szkoleń

  • Ciekawą pracę w młodym i zgranym zespole międzynarodowej firmy

  • Pakiet socjalny: ZFŚŚ, cafeteria Mybenefit, pakiet opieki  medycznej, ubezpieczenie na życie

  • Możliwość szkoleń, poszerzania wiedzy i rozwoju zawodowego.

  • Wigilia wolna dla niepalących

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 905906676