2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Wielkopolskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Poznań
  7. Przedstawiciel handlowy - Stare Miasto
Bricoman Polska Sp. z o.o.
Dodane 21 maja 2024

Przedstawiciel Handlowy Bricoman

Lokalizacja

Poznań, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: Tak

Opis

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Bricoman Poznań

Twoje zadania to:

  • Realizacja założonych celów sprzedażowych

  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów PROfesjonalnych (Wykonawcy, Inwestorzy, Deweloperzy, Przedsiębiorcy)

  • Praca z Klientami w promieniu +/- 50km wykorzystując wszystkie możliwe kanały dotarcia

  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami

  • Udział w targach oraz wydarzeniach branżowych w celu nawiązywania nowych kontaktów

  • Profesjonalna obsługa Klienta

  • Ścisła współpraca z Kierownikami Działów (na sklepie) w celu jak najsprawniejszej realizacji zamówienia

Dołącz do nas jeśli:

·        Posiadasz doświadczenie w sprzedaży B2B

·        Posiadasz czynne prawo jazdy kat. B

·        Potrafisz słuchać Klienta i szybko reagować na jego potrzeby

·        Potrafisz budować długotrwałe relacje

·        Dobrze planujesz i organizujesz swoją pracę

Co dla Ciebie mamy:

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony już po 6 miesiącach

  • Akcjonariat Pracowniczy

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie

  • Dofinansowanie karty Multisport

  • Szkolenia, programy rozwojowe

  • Premia uzależniona od wyników

  • Samochód, laptop i telefon służbowy

  • Rabat pracowniczy

  • Dofinansowanie do nauki języków obcych (eTutor)

  • Dodatkowe świadczenia socjalne

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Stare Miasto
ID: 899674557