2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Łódzkie
  6. Przedstawiciel handlowy - Łódź
  7. Przedstawiciel handlowy - Górna
Dodane 14 maja 2024

Przedstawiciel handlowy - cyberbezpieczeństwo i ochrona danych

Lokalizacja

Łódź, Górna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: TakMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy stabilną, prężnie rozwijającą się firmą w branży audytorskiej i informatycznej. Coraz większy nacisk stawia się na bezpieczeństwo informacji i ochronę danych osobowych przedsiębiorstw bez względu na ich wielkość. Naszym celem jest zagwarantowanie wysokiego poziomu usług, zwiększenie bezpieczeństwa i innowacyjność w zarządzaniu środowiskiem IT. Nasz zespół to wykwalifikowani specjaliści posiadający liczne certyfikaty, wieloletnie doświadczenie oraz wiedzę niezbędną do rzetelnego wykonywania nawet najtrudniejszych powierzanych im zadań.

Ze względu na dynamiczny rozwój poszukujemy kandydata do pracy na stanowisko Przedstawiciela handlowego ds. cyberbezpieczeństwa i ochrony danych.

Opis stanowiska:

  • Nawiązywanie oraz utrzymanie kontaktów z klientami,

  • Przedstawianie oferty firmy,

  • Umawianie i prowadzenie spotkań handlowo-biznesowych,

  • Przygotowywanie ofert handlowych,

  • Poszerzanie własnej wiedzy produktowej i interpersonalnej,

  • Realizacja określonych celów sprzedażowych,

  • Zaangażowanie w rozwój firmy.

Oczekujemy:

  • Dobra organizacja czasu pracy i samodyscyplina,

  • Uczciwość i rzetelność,

  • Sumienność i zaangażowanie,

  • Ukierunkowanie na cel,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Dobra znajomość obsługi komputera,

  • Wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe,

  • Kreatywność,

  • Chęć rozwoju,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Zapewniamy:

  • Stabilne zatrudnienie,

  • Motywujące wynagrodzenie,

  • Szkolenia i przygotowanie merytoryczne do pracy,

  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu,

  • Nowoczesne narzędzia pracy,

  • Dobrą atmosferę pracy w młodym i ambitnym zespole.

Informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest ProtectIT Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, pod adresem 93‑578 Łódź, ul. Wróblewskiego 18 lok. 606, KRS:523496, REGON:101842643, NIP:72*****494, tel.:426855252.

Państwa dane są przetwarzane w celu przeprowadzenia rekrutacji.

Kategoriami odbiorców, którym możemy udostępnić Państwa dane osobowe są podmioty świadczące usługi poczty elektronicznej. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres bieżącej rekrutacji. Państwa dane osobowe są przetwarzane na podstawie przepisów prawa (art. 6 ust. 1 lit. c RODO) wynikających z Ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. - Kodeks pracy. W przypadku przesłania przez kandydata danych dodatkowych względem przepisów prawa – wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych, poprzez dobrowolne przekazanie swojej kandydatury (art. 6 ust. 1 lit. a RODO), przy czym przysługuje Państwu możliwość jej wycofania w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Wycofanie zgody nie będzie miało negatywnego wpływu na uczestnictwo w procesie rekrutacji.

Jednocześnie informujemy, że posiadają Państwo prawo do dostępu i sprostowania podanych danych. Przysługuje Państwu prawo do żądania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.

Mogą Państwo skorzystać z przysługujących uprawnień kontaktując się z Administratorem przez powyższe dane kontaktowe. Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W ramach realizowanych celów przetwarzania nie występuje profilowanie, a dane nie będą przekazywane do Państw trzecich. Przekazanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne do uczestnictwa w rekrutacji. Jeśli nie przekazywali Państwo danych bezpośrednio, wówczas otrzymaliśmy je przez portal rekrutacyjny jako odrębnego Administratora Danych.

Lokalizacja

Łódź, Górna

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Górna
ID: 851095706