2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Śląskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Racibórz
Dodane 13 maja 2024

Przedstawiciel handlowy - Czechy, Słowacja

Wynagrodzenie

4 500 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Racibórz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: TakMiejsce pracy: Praca hybrydowa, Częste podróże służboweRekrutacja online

Afhymat Polska Sp z o.o. poszukuje kandydata na stanowisko Handlowca, który będzie odpowiedzialny za rozwijanie rynków Czech i Słowacji dla naszej firmy. Jest to świetna okazja do dołączenia do renomowanego francuskiego producenta rozwiązań do pojazdów użytkowych i współpracy z profesjonalnym zespołem.

Obowiązki:

  • Aktywne poszukiwanie nowych klientów oraz rozwijanie relacji z obecnymi klientami na terenie Czech i Słowacji

  • Przygotowywanie ofert handlowych i negocjacje warunków umów

  • Monitorowanie i analiza rynku, identyfikacja trendów i potrzeb klientów

  • Regularne raportowanie wyników oraz aktualizowanie baz danych klientów

  • Współpraca z zespołem w siedzibie firmy w Raciborzu

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży motoryzacyjnej lub pokrewnej

  • dobra znajomość języka czeskiego i słowackiego

  • dobra znajomość języka angielskiego

  • Umiejętności negocjacyjne i komunikacyjne

  • Samodzielność, odpowiedzialność oraz orientacja na cele

  • Gotowość do podróży służbowych na terenie Czech i Słowacji

  • Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie z długoletnią tradycją

  • Atrakcyjny pakiet wynagrodzenia z systemem premiowym

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

  • Przyjazną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole

  • samochód służbowy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym w języku angielskim na adres e-mail

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy.

Lokalizacja

Racibórz,

Śląskie

Śląskie, Racibórz
ID: 917955262