2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Dolnośląskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Legnica
Dodane 03 kwietnia 2024

Przedstawiciel Handlowy - DOLNOŚLĄSKIE - Legnica, Wałbrzych, Świdnica

Wynagrodzenie

4 500 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Legnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSamochód służbowy: Tak

Firma CENTRUM OBRUSÓW Artur Danielewicz zatrudni Przedstawiciela Handlowego na teren Województwa Dolnośląskiego.

Teren obejmuje okolice miast: LEGNICA, Wałbrzych, Dzierżoniów, Świdnica oraz sąsiadujące miasta województwa Opolskiego takie jak Brzeg, Nysa

W celu uściślenia terenu działalności prosimy o kontakt telefoniczny, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

ZADANIA:

  • Zaopatrzenie hurtowni i sklepów (prezentacja towaru u klienta, zbieranie zamówień)

  • Koordynowanie wysyłek

  • Monitorowanie należności

  • Stałe pozyskiwanie nowych odbiorców i rozpoznanie rynku

  • Podtrzymywanie dobrych relacji z klientami

  • samodzielne planowanie tras i konsekwentna realizacja planów

WYMAGANIA:

Zapał i chęć do pracy

Mile widziane doświadczenie na stanowisku Przedstawiciela Handlowego

Dobra organizacja czasu pracy

Dyspozycyjność

Silna orientacja na wyniki sprzedażowe

Uczciwość

Prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:

umowa na czas nieokreślony po okresie próbnym ( 6 m-cy )

podstawa + znaczna prowizja uzależniona od wyników sprzedaży

dużą samodzielność w działaniu

samochód służbowy ( Citroen Berlingo ), telefon, tablet

Zapraszamy do kontaktu, odpowiemy na wszelkie pytania.

Uwaga! Rozpatrujemy tylko aplikacje z załączonym CV.

Lokalizacja

Legnica,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Legnica
ID: 629234817