2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Opolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Biedrzychowice
Dodane 08 maja 2024

Przedstawiciel Handlowy/Doradca Klienta/Sprzedawca Maszyn Rolniczych

Wynagrodzenie

7 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Biedrzychowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: TakMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy ambitnych i przedsiębiorczych osób na stanowisko: PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY/DORADCA KLIENTA/SPRZEDAWCA MASZYN ROLNICZYCH

Miejsce pracy: BIEDRZYCHOWICE 96A, 48-250 GŁOGÓWEK

Opis stanowiska pracy:

  • Pozyskiwanie nowych klientów, w tym rozwój i budowanie sieci dealerskiej na terenie całego kraju i poza krajem

  • Prowadzenie pokazów maszyn rolniczych u rolników i dealerów maszyn rolniczych

  • Stała sprzedaż detaliczna maszyn rolniczych

  • Przygotowanie ofert cenowych dla klientów

  • Uczestnictwo w targach, wystawach i pokazach

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku, jednak nie jest warunkiem koniecznym

  • Wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe, komunikacyjne i interpersonalne

  • Determinacja w dążeniu do celu, kreatywność i entuzjazm w działaniu

  • Zdolność rozwiązywania problemów i szybkiego reagowania na potrzeby klienta

  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy

  • Znajomość rynku maszyn rolniczych

  • Znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny

  • Znajomość języka angielskiego – podstawowy

  • Czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Umowa o pracę

  • Pracę w rozwijającej się firmie w branży rolniczej

  • Elastyczny czas pracy

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia

  • Szkolenie produktowe

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Przyjazną atmosferę

Forma kontaktu: CV LUB TELEFONICZNIE POD NUMEREM TELEFONU: 669 333 666

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU!!

Lokalizacja

Biedrzychowice,

Opolskie

Opolskie, Biedrzychowice
ID: 916924932