2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Podkarpackie
  6. Przedstawiciel handlowy - Rzeszów
Dodane Dzisiaj o 08:47

Przedstawiciel handlowy - doradca OZE ( pompy ciepła, piece)

Wynagrodzenie

10 000 - 20 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Opis

O NAS

Jesteśmy jednym z liderów rynku fotowoltaiki / pomp ciepła w Polsce. Jesteśmy specjalistami z dużym doświadczeniem i dostarczamy swoim klientom nowoczesne rozwiązania za przystępną cenę. Realizacja w całej Polsce.

KOGO SZUKAMY?

Poszukujemy osób, które potrafią sprzedawać i chcą zarabiać prawdziwe pieniądze, uzależnione od wyników ich pracy.

OPIS STANOWISKA:

  • Aktywna, codzienna praca w terenie

  • Obsługa otrzymywanych leadów od firmy

  • Kontakt i organizacja spotkań z przedstawicielami jednostek samorządu terytorialnego (gminy, powiaty)

  • Prowadzenie prezentacji dotyczących oferowanych produktów na wybranym terenie dla mieszkańców

  • Przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o analizę potrzeb i wymagań klienta

  • Realizowanie planów sprzedażowych

  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

  • Bieżące raportowanie swojej pracy

  • Bezpośredni kontakt z klientem

  • Aktywna współpraca z innymi działami firmy w zakresie realizacji sprzedaży

  • Umiejętność sprzedaży bezpośredniej

  • Umiejętność obsługi leadów oraz pozyskiwania klienta przy wsparciu firmy

  • Pozytywne nastawienie

NASZA OFERTA:

  • umowa o prace+prowizja

  • samochód+karta paliwowa

  • Narzędzia pracy niezbędne do realizacji wyznaczonych zadań

  • Odpowiedzialną i ciekawą pracę w profesjonalnym zespole

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

DLACZEGO MY?

  • Nie pobieramy zaliczek od klientów przy podpisaniu umowy - 100% płatności po zamontowaniu instalacji

  • Krótkie terminy realizacji - do 14 dni od momentu podpisania umowy

  • Oferujemy sprzęt klasy PREMIUM z 30-letnią GWARANCJĄ, panele 450W

  • Gwarancja uzysków energii na umowie

  • Zajmujemy się wszelkimi formalnościami związanymi z Zakładem Energetycznym oraz dotacją Mój Prąd.

  • Ponad 20 ekip montażowych i serwisowych w całej Polsce

  • Ceny instalacji średnio 10-25% niższe niż porównywalna konkurencja

  • Dedykowany zespół do obsługi dokumentów do uzyskania dotacji – klient nie musi się tym zajmować osobiście