2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Mazowieckie
  6. Przedstawiciel handlowy - Żyrardów
Dodane 29 kwietnia 2024

Przedstawiciel handlowy / Doradca Techniczno-Handlowy

Wynagrodzenie

10 500 - 17 900 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Żyrardów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: TakMiejsce pracy: Częste podróże służboweRekrutacja online

Jeśli uwielbiasz poznawać nowych ludzi i budować z nimi przyjacielskie relacje, to być może jesteś osobą, której szukamy.

Szukamy bowiem osoby posiadającej umiejętność radzenia sobie z ludźmi oraz zyskiwania ich sympatii, która zajmie się nawiązywaniem relacji z potencjalnymi klientami firmy CELUTHERM poprzez doradztwo na budowie oraz podpisywanie z nimi zleceń na usługi oferowane przez firmę.

Nasza firma jest na rynku przeszło 14 lat... blablabla i dynamicznie się rozwija, blablabla. Wygrywamy jakością oraz elastycznością w zakresie potrzeb klientów...blablabla. Mamy stały zespół sprawdzonych fachowców oraz wysokie standardy pracy, blablabla.

A teraz na serio:

Firma CELUTHERM specjalizuje się w dociepleniu poddaszy domów prywatnych oraz obiektów usługowych. Postrzegamy swoją rolę bardziej jako doradcy klienta niż sprzedawcy. Do każdej realizacji podchodzimy indywidualnie.

Jeśli lubisz ludzi, doceniasz pracę z minimalną biurokracją w zamian za osobiste zaangażowanie w bezpośrednią pracę z klientami i kontrahentami, umiesz grać zespołowo to zapraszamy do złożenia dokumentów aplikacyjnych.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Nawiązywanie relacji z potencjalnymi klientami poprzez umówione przez asystenta wizyty doradczo-handlowe w domach i na budowach potencjalnych klientów;

  • Wycenianie usług oraz podpisywanie formularzy zamówienia;

  • Współpraca i utrzymywanie kontaktu ze swoim asystentem oraz biurem;

  • Zdobycie zaufania i sympatii u osób mogących stać się naszymi klientami;

  • Praca głównie na terenie województwa Mazowieckiego i województw ościennych ale także na terenie całego kraju;

    WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe;

  • Min. 3 letnie doświadczenie w pracy polegającej na inicjowaniu oraz utrzymywaniu kontaktu z klientami prywatnymi;

  • Towarzyskość i łatwość nawiązywania kontaktów z nieznanymi ludźmi;

  • Umiejętność słuchania ludzi i reagowania na ich potrzeby;

  • Wysoka samomotywacja oraz zaangażowanie;

  • Samodzielność oraz inicjatywa własna;

  • Wysoka kultura osobista;

  • Przyjemność z prowadzenia pojazdów oraz pracy w terenie;

  • Dyspozycyjność w godzinach dostępności klientów (7:00-20:00)

  • Czynne prawo jazdy kat B.

  • Oczekujemy, że będziesz pracować wyłącznie dla nas;

DODATKOWĄ ZALETĄ BĘDĄ:

  • Znajomość branży budowlanej.

OFEROWANE WARUNKI:

  • Brak targetów, zarządzania przez cele, oraz rozbudowanego raportowania (Twój kontakt z CRM będzie symboliczny)

  • Praca zespołowa

  • Własny asystent który odbierze telefony od klientów, poukłada i zaplanuje harmonogram Twoich spotkań, dopilnuje CRMa;

  • Praca głównie w godzinach dostępności klientów prywatnych (7-20) i jednocześnie w elastycznym wymiarze czasu pracy (190-250h);

  • Praca głównie na terenie województwa mazowieckiego i ościennych;

  • Podstawowe wynagrodzenie 25 zł/h na rękę

  • Zespołowa nagroda od wyników firmy do 70% stawki podstawowej (czyli nawet 42,5 zł/h "na rękę"). Miesięczne wynagrodzenia "na ręką" kształtują się na poziomie 7500-10500zł

  • stawka podstawowa na 3 miesięcznym okresie próbnym

  • Szkolenia specjalistyczne z zakresu produktów i usług oferowanych przez firmę;

  • Narzędzia do pracy: samochód, smartphone, laptop;

  • Długotrwała współpraca.

Jeśli chcesz zdobyć tę pracę, pokaż, że Ci naprawdę zależy. Jeśli zamierzasz wysłać nam takie samo CV i List motywacyjny, jak innym firmom – daj sobie spokój. Zgłoszenia, w które kandydat nie włoży serca, od razu trafią do kosza.

PROSIMY PRZESYŁAĆ DOKUMENTY APLIKACYJNE WYŁĄCZNIE ZA POŚREDNICTWEM PORTALU OLX.

Lokalizacja

Żyrardów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Żyrardów
ID: 831878819