2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Podlaskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Suwałki
Dodane 19 kwietnia 2024

Mrągowo/ Gizycko i okolice.Przedstawiciel Handlowy ds. aptek i sklepów

Lokalizacja

Suwałki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: Tak

Eris Partner Suwałki zatrudni Przedstawiciela Handlowego na obszar Mrągowo, Giżycko i okolice.

Główne zadania na stanowisku:

  • Aktywna sprzedaż produktów u dotychczasowych klientów firmy (apteki i sklepy)

  • Nawiązywanie relacji handlowych z nowymi Klientami

  • Poszerzanie rynków zbytu dla towarów i usług oferowanych przez Firmę

  • Realizacja planów sprzedażowych,

  • Budowanie wizerunku Firmy,

  • Współpraca z współpracownikami oraz poszczególnymi działami Firmy

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie,

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Mile widziana znajomość branży.

  • Wysoka kultura osobista oraz chęć i łatwość nawiązywania kontaktów,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Motywacja i zaangażowanie

  • Zatrudnimy osobę zamieszkałą Mrągowo, Giżycko bądź okolice

Oferujemy:

  • Umowę o pracę,

  • Wynagrodzenie podstawowe oraz prowizję od sprzedaży

  •  Niezbędne narzędzia pracy: telefon, tablet, samochód służbowy

  •  Zatrudnienie w stabilnej firmie

  • Nowoczesne i przyjazne środowisko pracy   .

    Zachęcamy do aplikowania!

Lokalizacja

Suwałki,

Podlaskie

Podlaskie, Suwałki
ID: 912918146