2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Mazowieckie
  6. Przedstawiciel handlowy - Warszawa
  7. Przedstawiciel handlowy - Śródmieście
Dodane 03 maja 2024

Przedstawiciel handlowy ds. biznesowych

Wynagrodzenie

4 000 - 20 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: TakMiejsce pracy: Praca zdalnaRekrutacja online

Opis

OPIS

Przedstawiciel / Przedstawicielka ds. pozyskiwania klientów biznesowych

Forma współpracy: własna działalność gospodarcza/umowa zlecenie

Twój zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie nowych klientów biznesowych i indywidualnych, budowanie relacji oraz zapewnienie wysokiej jakości obsługi

  • Prowadzenie spotkań sprzedażowych

  • Zdobywanie wiedzy oraz doskonalenie umiejętności w zakresie odzyskiwania należnej prowizji dla klientów banków i parabanków

  • Udział w szkoleniach i warsztatach podnoszących kwalifikacje zawodowe

Nasze wymagania:

  • Komunikatywność i łatwość budowania relacji

  • Umiejętność organizacji czasu i pracy własnej – u nas to codzienność

  • Chęć nauki i samorozwoju

  • Motywacja do osiągania indywidualnych celów sprzedażowych

  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży lub w branży kredytów bankowych

  • Wykształcenie min. średnie

  • Niekaralność

To oferujemy:

  • Atrakcyjny system wynagradzania prowizyjnego, premie kwartalne oraz wsparcie na start

  • Elastyczny czas oraz miejsce pracy

  • Możliwość kształtowania swojej kariery w prężnie rozwijającej się firmie

  • Wsparcie doświadczonego menedżera oraz zespołu na każdym etapie współpracy

  • Wzajemny szacunek i współpracę opartą na otwartej komunikacji

  • Profesjonalne szkolenia i wsparcie w rozwoju zawodowym

  • Dla osób pracujących – możliwość dodatkowego źródła dochodu

  • Wsparcie w otwarciu własnej działalności gospodarczej

  • Samochód służbowy - uwarunkowany wysoką skutecznością realizowanych planów

Benefity:

  • Elastyczny czas pracy

  • Pakiet szkoleń

  • Praca zdalna

  • Multisport

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 912929523