2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Podkarpackie
  6. Przedstawiciel handlowy - Przemyśl
Akzo Nobel Decorative Paints Sp. z o.o
Dodane 23 kwietnia 2024

Przedstawiciel Handlowy ds. Detalu (woj. Podkarpackie)

Lokalizacja

Przemyśl

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: Tak

Akzo Nobel Decorative Paints - jesteśmy jednym z największych światowych producentów farb i specjalistycznych produktów chemicznych uznawani za lidera we wprowadzaniu innowacyjnych technologii na rynku farb dekoracyjnych.

AkzoNobel jest liderem w swojej branży chemicznej, posiadającym w portfolio marki takiej jak: Dulux, Sadolin, Sikkens i Hammerite, które cieszą się zaufaniem klientów na całym świecie. Prowadzimy działalność w ponad 150 krajach oferując farby dekoracyjne oraz specjalistyczne powłoki dedykowane dla przemysłu stoczniowego, transportu, budownictwa, elektroniki.

W związku z rozwojem działu sprzedaży, poszukujemy osoby na stanowisko:

Region: Rzeszów, Krosno, Przemyśl, Jasło, Sanok, Jarosław, Brzozów

Co oferujemy?

  • Pracę z takimi markami jak Dulux, Nobiles, Sadolin, Hammerite

  • Zatrudnienie u jednego z liderów rynku

  • Wprowadzenie w obowiązki w trakcie onboardingu

  • Wsparcie w okresie wdrożenia przez doświadczonego Współpracownika

  • Narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, iPhone, iPad

  • Bardzo atrakcyjny system premiowy

  • Pracę w stabilnej branży budowlanej

  • Pakiet szkoleń produktowych

  • Możliwość awansów wewnętrznych

  • Opiekę medyczną

  • Kartę Multi Sport

  • Ubezpieczenie na życie

  • Wczasy pod gruszą

  • Zniżki na nasze produkty

  • Program poleceń pracowniczych

Za co będziesz odpowiadać?

  • Realizację planów sprzedaży dla jednych z najbardziej znanych produktów na rynku

  • Zarządzać podległym obszarem sprzedaży

  • Budować trwałe relacje biznesowe z Klientami

  • Merchandisning

  • Organizowanie akcji promocyjnych we współpracy z marketingiem

  • Dystrybucje materiałów POS

 Czego Oczekujemy?

  • Min. rocznego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

  • Realizacji celów sprzedażowych

  • Wiedzy z  zakresu merchandisingu

  • Prawa jazdy kat B

  • Komunikatywności i partnerskich relacji z Klientami

  • Posiadania min. średniego wykształcenia

Prosimy o dopisanie na CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Akzo Nobel Decorative Paints Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Krakowiaków 48 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

www.akzonobel.com

Lokalizacja

Przemyśl,

Podkarpackie

Podkarpackie, Przemyśl
ID: 908989895