2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Key Account Manager
  5. Key Account Manager - Pomorskie
  6. Key Account Manager - Rytel-Dworzec
Dodane 02 maja 2024

Przedstawiciel handlowy ds. exportu (rynek niemiecki)

Wynagrodzenie

8 000 - 14 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rytel-Dworzec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Tylko podstawaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: TakMiejsce pracy: Częste podróże służboweKadra kierownicza

Jesteśmy wiodącym producentem płyt drewnopochodnych z 125 -letnia historią sukcesu, posiadającym ponad 40 zakładów na całym świecie. Jako biznes stawiamy na ciągły rozwój i obecnie realizujemy nowe projekty w obszarze produkcji, logistyki i sprzedaży. Naszym celem jest dalsza ekspansja zarówno rynku krajowego, jak i eksportowego, poprzez oferowanie najnowszych osiągnięć w portfolio produktowym. W tym celu poszukujemy kompetentnych menadżerów i specjalistów, których cechuje pasja i ambicji do osiągania założonych celów. W Rytlu poszukujemy osób na stanowisko:

Twój zakres obowiązków:

·         Obsługa klientów zagranicznych na przydzielonym terenie w celu zwiększenia      sprzedaży (przy współpracy z zagranicznymi lokalizacjami Kronospan) oraz pozyskiwania nowych klientów (głównie rynek terenu Niemiec i kraje ościenne Polski, ).

·         Przygotowywanie ofert handlowych w porozumieniu z przełożonym.

·         Prowadzenie rozmów handlowych z klientami, uczestnictwo w spotkaniach.

·         Przygotowywanie miesięcznych budżetów na obsługiwanych klientów.

·         Weryfikacja rynku

·         Monitorowanie sprzedaży oraz informowanie bezpośredniego przełożonego o    spadkach sprzedaży, specjalnych wymaganiach, poczynionych uzgodnieniach, problemach jakościowych.

·         Przyjęcie zamówień na wyroby, wprowadzanie zleceń, potwierdzenie terminu realizacji.

·         Przyjmowanie zgłoszeń reklamacji i nadzór nad procesem.

Nasze wymagania:

·         Znajomość języka niemieckiego w stopniu bardzo dobrym

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

·         Wykształcenie wyższe.

·         Znajomość  branży drzewnej / produktów z drewna lub drewnopochodnych będzie  dodatkowym atutem.

·         Gotowość do częstych wyjazdów służbowych (około 80% czasu pracy)

·        Komunikatywna znajomość języka angielskiego mile widziana.

  • Umiejętności organizacyjne.

·         Wysoka motywacja i zaangażowanie.

·         Prawo jazdy kat. B.

          To oferujemy:

·         Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę bez okresu próbnego.

·         Możliwość udziału w szkoleniach organizowanych przez pracodawcę.

·         Interesującą pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

·         Szansę na dalszy rozwój zawodowy w strukturach firmy w Polsce i na świecie.

·         Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.

·         Atrakcyjny system premiowania.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)

Lokalizacja

Rytel-Dworzec,

Pomorskie

Pomorskie, Rytel-Dworzec
ID: 858813951