2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Zachodniopomorskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Szczecin
  7. Przedstawiciel handlowy - Centrum
Dodane 25 kwietnia 2024

Przedstawiciel handlowy ds. fotowoltaiki [podstawa + prowizja]

Wynagrodzenie

5 000 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: TakMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmy, Praca zdalnaRekrutacja online

W Fabryce Energii zajmujemy się kompleksową realizacją instalacji fotowoltaicznych, magazynów energii, stacji EV i pomp ciepła, zgodnie z potrzebami klienta.

Doradzamy naszym Klientom na każdym etapie realizacji instalacji fotowoltaicznej, pomagamy w pozyskaniu dofinansowania z dostępnych programów wsparcia, a także zajmujemy się załatwieniem niezbędnych formalności.

Do naszego zespołu poszukujemy osoby mającej doświadczenie w sprzedaży, która chce rozwijać swoją wiedzę i profesjonalne umiejętności w branży OZE.

Jaki będzie Twój zakres obowiązków?

  • Aktywne pozyskiwanie klientów

  • Doradztwo w zakresie oferowanych produktów

  • Opieka nad klientem w trakcie procesu sprzedażowego

  • Spotkania z klientem w jego lokalizacji

  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Jesteś idealnym kandydatem jeśli posiadasz:

  • Doświadczenie w sprzedaży instalacji fotowoltaicznych

  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania trwałych relacji z klientem

  • Dobrą organizację pracy, samodzielność w działaniu

  • Czynne prawo jazdy kat. B – warunek konieczny – wizje lokalne u klientów będą częścią Twojej pracy

  • Wiedzę z zakresu obsługi pakietu MS Office

W zamian oferujemy:

  • Pracę na obszarze woj. wielkopolskiego

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + prowizja)

  • Elastyczność w zakresie formy zatrudnienia (UoP, B2B)

  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, karta paliwowa, telefon, laptop, pyszna kawa w biurze)

  • Pracę w zgranym zespole i koleżeńskie relacje

  • Szkolenia wdrożeniowe na początkującym etapie

  • Wsparcie merytoryczne i biznesowe przez cały okres naszej współpracy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

Administratorem danych osobowych kandydatów do pracy jest VH Polska Management sp. z o.o. VH Polska sp. k. z siedzibą w Szczecinie przy ulicy Al. Wojska Polskiego 8, 70-471 Szczecin. Informacje dotyczące przetwarzania Państwa danych osobowych dostępne są pod adresem: fabryka-energii.eu/dane-osobowe/

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 907489070