2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Lubelskie
  5. Budowa / remonty - Lublin
Dodane 25 kwietnia 2024

Przedstawiciel Handlowy ds. Inwestycji Budowlanych

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

Opis

Twój zakres obowiązków

Aktywne pozyskiwanie nowych klientów z rynku inwestycji budowlanych

Utrzymanie i rozwijanie pozytywnych relacji z klientami

Doradztwo techniczne i obsługa ewentualnych reklamacji

Osiąganie założonych wyników sprzedaży

Kontrola należności

Sporządzanie ofert handlowych

Nasze wymagania

Duża motywacja do pracy i determinacja w realizacji celów handlowych

Dyspozycyjność związana z częstymi wyjazdami

Znajomość rynku inwestycji budowlanych

Znajomość branży materiałów budowlanych (wykończeniowych), ze szczególnym uwzględnieniem płytek ceramicznych

Posiadanie dużych umiejętności w prowadzeniu negocjacji

Łatwość nawiązywania i podtrzymywania kontaktów z klientami

Znajomość pakietu MS Office

Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

Atrakcyjny system wynagradzania powiązany z realizacją celów sprzedażowych

Współpracę docelowo w oparciu o własną działalność gospodarczą

Samochód służbowy plus wszystkie niezbędne narzędzia

EGEN S.A. to wiodący producent-dystrybutor wysokiej jakości płytek ceramicznych i wyposażenia łazienek z ponad 20-letnim doświadczeniem na rynku. Pracując z pasją i entuzjazmem, realizujemy ambitne cele oraz osiągamy kolejne sukcesy..

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 882799151