2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Dolnośląskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Jawor
Dodane 24 kwietnia 2024

Przedstawiciel handlowy ds. monitoringu

Lokalizacja

Jawor

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów i sprzedaż produktów firmowych
  • Przygotowywanie niezbędnej dokumentacji i kosztorysów sprzedawanych usług
  • Organizacja spotkań biznesowych i negocjacje handlowe
  • Stałe poszerzanie bazy Klientów oraz opieka nad obecnymi Klientami firmy na każdym etapie współpracy
  • Praca biurowo-terenowa

Nasze wymagania

  • Komunikatywność i otwartość w kontaktach międzyludzkich
  • Wysoka kultura osobista
  • Zaangażowanie i nastawienie na realizację celów sprzedażowych
  • Umiejętność utrzymywania dobrych oraz długotrwałych relacji
  • Prawo jazdy kat.B
  • Własny samochód - zwrot za paliwo

To oferujemy

  • Elastyczną formę zatrudnienia dostosowaną do Twojej sytuacji (umowa o pracę, umowa zlecenie lub współpraca w oparciu o własną działalność gospodarczą)
  • Cykl szkoleń produktowych i sprzedażowych oraz proces coachingowi
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego w strukturach firmy
  • Wsparcie doświadczonego menagera na każdym etapie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z motywacyjnym systemem premiowym oraz prowizyjnym
  • Co najważniejsze - domowa, niekorporacyjna atmosfera
  • Ty sprzedajesz i zarabiasz - my zajmujemy się resztą
  • Pakiet medyczny oraz sportowy

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Jawor,

Dolnośląskie

Dokładna lokalizacja
Dolnośląskie, Jawor
ID: 910767847