2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Śląskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Bytom
Dodane 23 kwietnia 2024

Przedstawiciel Handlowy ds. Monitorowania Systemów Alarmowych.

Lokalizacja

Bytom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

JUSTUS Agencja Ochrony - jedna z prężniej rozwijających się firm z branży ochrony, bezpieczeństwa oraz utrzymania czystości, w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy nowych pracowników. Z ponad 20-letnim doświadczeniem na rynku, poszukuje kandydatów na stanowisko: Przedstawiciel Handlowy ds. Monitorowania Systemów Alarmowych.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów

  • budowanie i podtrzymywanie relacji biznesowych z Klientami

  • przygotowanie ofert oraz prowadzenie negocjacji handlowych

  • raportowanie wyników pracy

WYMAGANIA:

  • umiejętności komunikacyjnych i negocjacyjnych

  • dobrej organizacji czasu pracy

  • zaangażowania w wykonywanie zadań

  • niekaralność

  • prawo jazdy kat. B

  • własny samochód (zwracamy koszty użytkowania)

OFERUJEMY:

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • atrakcyjny system wynagrodzenia (wysoka podstawa + system prowizyjny+premia miesięczna)

  • niezbędne narzędzia pracy

  • szkolenia produktowe

  • stałą pracę z możliwością rozwoju zawodowego oraz awansu w strukturach handlowych firmy

  • wsparcie przełożonych

Prosimy o przesyłanie CV przez OLX

Lokalizacja

Bytom,

Śląskie

Śląskie, Bytom
ID: 883783838