2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Wielkopolskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Konin
Dodane 18 kwietnia 2024

Przedstawiciel handlowy ds. Odnawialnych Źródeł Energii (OZE)

Wynagrodzenie

7 000 - 20 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Konin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: Praca hybrydowa, Częste podróże służbowe

Firma Oich z siedzibą w Koninie poszukuje do pracy Przedstawiciela handlowego ds. Odnawialnych Źródeł Energii (OZE) na teren Wielkopolski do współpracy. Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie swojego CV wraz z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych (RODO) Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Wymagania:

·        Znajomość rynku OZE oraz aktualnych trendów i technologii

·        doświadczenie w sprzedaży, preferowane w branży OZE lub pokrewnej

·        Umiejętności negocjacyjne i komunikacyjne.

·        samodzielność w realizacji celów

·        Umiejętność przygotowywania ofert handlowych i prezentacji.

·        Prawo jazdy kat. B.

Zakres obowiązków:

·        Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie relacji z obecnymi partnerami biznesowymi.

·        Przeprowadzanie analizy potrzeb klientów i proponowanie rozwiązań z zakresu OZE.

·        Przygotowywanie i prezentacja ofert handlowych.

·        Monitorowanie rynku, identyfikacja konkurencji oraz analiza trendów.

·        Współpraca z zespołem inżynieryjnym w celu dostosowania oferty do indywidualnych potrzeb klienta.

·        Realizacja celów sprzedażowych

·        Obsługa Klientów dostarczanych przez firmę (leadów)

Oferujemy:

·        Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z branży OZE.

·        Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy.

·        Samodzielność w działaniu oraz możliwość rozwoju zawodowego.

·        Przyjazne środowisko pracy.

Wynagrodzenie brutto – 7000 - 20000 zł

Lokalizacja

Konin,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Konin
ID: 912634898