2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Dolnośląskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Zgorzelec
Columbus Elite
Dodane Dzisiaj o 16:35

Przedstawiciel Handlowy ds. OZE, Columbus Elite

Wynagrodzenie

8 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Zgorzelec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Od zawsze słyszałeś, że powinieneś pracować w sprzedaży? Czerpiesz satysfakcję z kontaktu z innymi? Brakuje ci mobilności w codziennych działaniach?

Na te pytania odpowiada Columbus Elite - rozpocznij pracę w branży OZE na stanowisku Przedstawiciela Handlowego!

Odhacz, jeśli to dotyczy Ciebie:

  • doradztwo i budowanie długofalowych relacji z Klientem to Twój konik

  • pracujesz z nastawieniem na realizację celu

  • wolisz działać w terenie, niż przy biurku

  • cenisz sobie samodzielność w planowaniu czasu pracy

Odhaczone? Sprawdź, co oferujemy:

  • elastyczne formy zatrudnienia

  • profesjonalne szkolenia sprzedażowe i produktowe

  • działalność w strukturach sieci sprzedaży, która nieustannie się rozwija

  • możliwość udziału w wydarzeniach firmowych: Kongres OZE, wyjazdy ze SPA

  • satysfakcjonujące zarobki

Brzmi atrakcyjnie? Zapoznaj się z przyszłymi zadaniami:

  • aktywne pozyskiwanie klientów indywidualnych na wybranym przez siebie terenie

  • budowanie długotrwałych relacji z klientami

  • prowadzenie rozmów oraz negocjacji sprzedażowych

  • realizowanie celów sprzedażowych

  • monitorowanie działań na rynku

Jeśli chcesz dołączyć do naszej ekipy- wyślij nam swoje CV! Klienci na Ciebie czekają :)

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Zgorzelec,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Zgorzelec
ID: 912245556