2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Świętokrzyskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Kielce
Dodane 02 kwietnia 2024

Przedstawiciel handlowy ds. sprzedaży detalicznej - Kielce i okolice

Lokalizacja

Kielce

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: Tak

Firma POLONICA D.COM Sp. z o. o. S.K.A. lider w produkcji i sprzedaży pokryć dachowych w województwie świętokrzyskim poszukuje pracownika na stanowisko: PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY DS. SPRZEDAŻY DETALICZNEJ – KIELCE I OKOLICE

Wymagania:

• prawo jazdy kategorii B

• skrupulatność, odpowiedzialność, zaangażowanie

• doświadczenie w sprzedaży

• mile widziana znajomość branży budowlanej (dachy, okna, fotowoltaika)

Zakres obowiązków:

• wyszukiwanie nowych budów / inwestycji na powierzonym terenie (zakładanie kart budów)

• kompleksowe ofertowanie i sprzedaż produktów firmy (dachy / okna, drzwi / fotowoltaika / pompy ciepła)

• wykonywanie pomiaru dachów

• obsługa klientów detalicznych w terenie, doradztwo produktowe

• pozyskiwanie do współpracy dekarzy, tworzenie i prowadzenie bazy dekarzy, utrzymywanie długotrwałych relacji z dekarzami

• realizacja planów sprzedażowych

• codzienne raportowanie do przełożonego

• dbanie o dobry wizerunek firmy

Oferujemy:

• przeszkolenie produktowe

• atrakcyjny system wynagrodzenia (podstawa + prowizja od sprzedaży)

• samochód służbowy plus telefon komórkowy

• pracę w prężnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Lokalizacja

Kielce,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Kielce
ID: 908949134