2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Łódzkie
  6. Przedstawiciel handlowy - Ujazd
Dodane 05 kwietnia 2024

Przedstawiciel handlowy ds. sprzedaży maszyn

Lokalizacja

Ujazd

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: Tak

Firma AGROSKŁAD (centrala Ujazd) zatrudni przedstawiciela handlowego ds. sprzedaży maszyn rolniczych

Jesteś pasjonatem rolnictwa? Kręcą Cię maszyny rolnicze? Dołącz do naszego zespołu!

Oferujemy:

  • stabilną pracę na podstawie umowy na pełny etat

  • atrakcyjny system wynagrodzeń (podstawa + premie)

  • możliwość rozwoju dzięki licznym szkoleniom

  • praca w młodym zgranym zespole

  • opiekuna na każdym etapie wdrożenia

  • możliwość skorzystania na preferencyjnych warunkach z ubezpieczenia grupowego dla siebie i rodziny

Wymagania:

  • znajomość maszyn rolniczych będzie dodatkowym atutem

  • doświadczenie zawodowe w handlu

  • systematyczność i konsekwencja w działaniu

Opis stanowiska:

  • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami

  • sprzedaż ciągników i maszyn rolniczych

  • doradztwo

  • sporządzanie ofert handlowych

 Szczegółowe informacje o ofercie: 50*******40

Jeżeli jest Pani/Pan zainteresowana/zainteresowany podjęciem współpracy, zachęcamy do składania aplikacji lub bezpośrednio w siedzibie firmy: AGROSKŁAD Sp. z o.o., (97-225) Ujazd, Józefin 39.

Informację o przetwarzaniu danych osobowych znajdą Państwo na www.agrosklad.com.pl/rodo-agrosklad/

Zachęcamy do udziału w procesie rekrutacji.

Lokalizacja

Ujazd,

Łódzkie

Łódzkie, Ujazd
ID: 909694660