2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Podlaskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Białystok
  7. Przedstawiciel handlowy - Centrum
Dodane 10 maja 2024

Przedstawiciel handlowy ds. Termomodernizacji i Prefinansowania OZE

Wynagrodzenie

5 000 - 25 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Białystok, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Tylko prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: TakMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Enexa Energy to prężnie rozwijająca się firma na rynku polskim w branży OZE. Jesteśmy zespołem ludzi, którzy nie boją się wyzwań. Wzajemnie inspirujemy się do działania i wspieramy w nowych inicjatywach.

Aktualnie poszukujemy do naszego zespołu osób na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy / Doradca klienta ds. OZE i Termomodernizacji

WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA w branży OZE. min. 6 miesięcy

Zakres obowiązków:

·       odbywanie spotkań z klientami indywidualnymi

·       aktywna, praca w terenie ( D2D - door to door)

·       przygotowanie wycen i ofert handlowych

·       doradztwo techniczne w zakresie oferowanych rozwiązań

·       kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

Oferujemy:

·       atrakcyjny system wynagradzania uzależniony od osiąganych wyników sprzedaży

·       preferencyjny system rozliczania umów PREFINANSOWANIA z programu Czyste Powietrza

· szeroka gama produktów sprzedażowych: termomodernizacja, kotły stałopalne systemy PV, systemy grzewcze, magazyny energii, klimatyzacje, ładowarki samochodowe

·       NISKIE CENY BAZOWE

·       indywidualne szkolenie techniczne oraz sprzedażowe

·       wsparcie merytoryczne

·       samochód służbowy + karta paliwowa

Jesteś zainteresowany? Wyślij CV przez formularz kontaktowy lub zadzwoń na podany nr telefonu.

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Centrum
ID: 866941293