2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Warmińsko-mazurskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Elbląg
Dodane 29 kwietnia 2024

przedstawiciel handlowy ds zakupu złomu,umowa o pracę, benefity

Lokalizacja

Elbląg

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSamochód służbowy: TakMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Częste podróże służbowe

Celsa „Huta Ostrowiec” Sp. z o.o.- wiodący producent stali konstrukcyjnej i wyrobów kutych na rynku polskim, będący częścią europejskiego koncernu hutniczego Celsa poszukuje do jednego ze swoich oddziałów złomowych kandydatów na stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

(miejsce pracy: ELBLĄG)

ZADANIA NA STANOWISKU:

  • zakup złomu zgodnie z wyznaczonymi celami handlowymi

  • budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami

  • planowanie i koordynowanie odbiorów kontenerów ze złomem

  • monitorowanie rynku dostawców i  konkurencji

  • raportowanie wyników pracy

Wymagania:

  • co najmniej 1 rok doświadczenia w pracy handlowej w obszarze B2B

  • wykształcenie wyższe mile widziane techniczne

  • prawo jazdy kategorii B oraz gotowość do odbywania częstych podróży służbowych

  • znajomość technik negocjacji

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w międzynarodowej firmie będącej liderem w branży

  • wynagrodzenie stałe + miesięczna premia regulaminowa

  • pieniężną nagrodę „Hutnik” wypłacaną raz w roku

  • pakiet socjalny w ramach ZFŚS (m.in. wczasy pod gruszą, dofinansowanie do wypoczynku pracowników i ich dzieci, zapomogi z okazji świąt)

  • atrakcyjne grupowe ubezpieczenie zdrowotne

  • dofinansowanie do pakietu MULTISPORT

  • pozytywną kulturę pracy, opartą o nowoczesne metody zarządzania (TQM) wspieraną przez nasze wartości

  • możliwość rozwoju poprzez szkolenia i udział w projektach korporacyjnych

Prosimy o dopisanie klauzuli wyrażającej zgodę na przetwarzanie danych osobowych do przesłanego CV.

Wyrażam zgodę Celsa Huta Ostrowiec sp. z o.o. z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, ul. Samsonowicza 2, 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski, wpisanej do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Kielcach, X Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000123124 (dalej „Pracodawca”), na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w złożonej przeze mnie aplikacji, w tym danych, które wykraczają poza katalog danych, jakich Pracodawca  może ode mnie żądać na podstawie obowiązujących przepisów Kodeksu pracy i innych właściwych ustaw, w celu:

[  ] przeprowadzenia procesu rekrutacji,

[  ] na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Zostałem poinformowany, że mam możliwość odwołania udzielonej zgody w każdym czasie, ale wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Jednocześnie oświadczam, ze podanie przeze mnie danych wykraczających poza katalog określony w Kodeksie pracy i innych właściwych ustaw jest dobrowolne i dla mnie korzystne.

   Celsa „Huta Ostrowiec Sp. z o.o. z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, ul. Samsonowicza 2, 27-400 Ostrowiec Św., jako administrator danych osobowych, informuje Panią / Pana, iż:

·       podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji,

·       podane dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) i zgodnie z treścią rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 85/46/WE,

·       dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do przeprowadzenia procesu rekrutacji oraz, w przypadku wyrażenia stosownej zgody, przez okres 3 lat od zakończenia tego procesu na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych,

·       posiada Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem,

·       przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych dotyczących Pani/Pana narusza przepisy rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 85/46/WE.

Lokalizacja

Elbląg,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Elbląg
ID: 827946262