2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Małopolskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Bochnia
Dodane 25 kwietnia 2024

Przedstawiciel handlowy - Eksport - języki ANG

Wynagrodzenie

6 117 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bochnia

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, działającą w branży handlowej, specjalizującą się w dystrybucji produktów instalacji kanalizacyjnej, instalacji wodnej, instalacji gazowej, uszczelnień i innych. Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko Specjalista ds. sprzedaży eksportowej / ds. obsługi klienta, który dołączy do naszego zespołu i pozwoli na wejście w zagraniczny rynek

Obowiązki:

  • Stałe pozyskiwanie nowych klientów na terenie Europy,

  • Opieka nad klientami firmy – rozpoznawanie potrzeb klientów, analiza zamówień, utrzymywanie bezpośrednich relacji (wyjazdy zagraniczne),

  • Informowanie naszych klientów o nowych produktach w firmie oraz nadchodzących promocjach poprzez kontakt mailowy i telefoniczny,

  • Przygotowywanie ofert oraz podpisywanie umów handlowych

  • Realizacja planów sprzedażowych

  • Monitorowanie rynku

  • Dbanie o właściwy wizerunek firmy

  • Pilnowanie terminowości spłat naszych klientów oraz informowanie ich o zbliżającym się terminie płatności lub jego przekroczeniu.

Wymagania:

  • Biegła znajomość języka polskiego

  • Znajomość języka angielskiego (min. B2)

  • Znajomość języka Ukraińskiego (min. B2)

  • Bardzo mile widziany też język rumuński

  • Doświadczenie w sprzedaży B2B

  • Aktywne podejście do powierzonych

  • Umiejętność nawiązywania kontaktów handlowych oraz budowania relacji z klientami.

  • Umiejętności prezentacyjne i negocjacyjne

  • Umiejętność samodzielnego organizowania pracy i osiągania założonych celów.

  • Rozeznanie w rynku lub chęć szybkiego poznania branży (kanalizacja, armatura, systemy grzewcze i wodne).

  • Gotowość do podejmowania nowych wyzwań i regularnych wyjazdów służbowych

  • Umiejętność obsługi komputera i otwarta głowa do nauki nowych programów.

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktu, doskonałe umiejętności interpersonalne i komunikacyjne

    Znajomość dodatkowych języków na poziomie komunikatywnym wpłynie pozytywnie na wysokość wynagrodzenia (preferowane języki to Rosyjski, Rumuński Czeski, Słowacki) :)

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjny system wynagradzania, w tym podstawę oraz prowizję od osiąganych wyników

  • Możliwość rozwoju zawodowego i finansowego

  • Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie ze strony zespołu

  • Potrzebne narzędzia pracy (laptop firmowy, telefon, internet mobilny).

  • Pomoc na każdym etapie pracy od współpracowników

    Cenimy sobie bardzo zaangażowanie i pozytywne nastawienie pracownika i również je odpowiednio wynagradzamy.

    Prosimy o wysyłanie CV i wiadomości na OLX

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawa z dnia 27.08.1997r. (Dz.U. z 2002r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)

Lokalizacja

Bochnia,

Małopolskie

Małopolskie, Bochnia
ID: 845577357