2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Dolnośląskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Wrocław
  7. Przedstawiciel handlowy - Stare Miasto
Dodane 26 kwietnia 2024

Przedstawiciel handlowy F-elektro - woj. dolnośląskie i opolskie

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSamochód służbowy: TakMiejsce pracy: Częste podróże służbowe, W siedzibie firmy

Firma produkcyjna - handlowa z branży elektroinstalacyjnej F-ELEKTRO Sp. z o.o. Sp. kom. została założona w 2009 roku. Jesteśmy polskim producentem rozdzielnic niskiego napięcia, przedłużaczy siłowych oraz aparatury elektrycznej.

Z pasją dostarczamy wysokiej jakości produkty zapewniające bezpieczeństwo i komfort wszystkim partnerom w Polsce i na całym świecie. Potrzeby i oczekiwania klientów są dla nas najważniejsze, dlatego działamy w oparciu o zintegrowane systemy zarzadzania produkcją i jakością. Rozwój Naszej firmy od lat przebiega dynamicznie, dlatego szukamy osób, które chcą być częścią sprawnie działającego zespołu, w którym liczą się wypracowane przez lata wartości, takie jak zaangażowanie, kreatywność, odpowiedzialność, szacunek.

W związku z dalszym rozwojem poszukujemy pracownika na stanowisko:

Przedstawiciel handlowy – województwa dolnośląskie i opolskie

Twój zakres obowiązków

-Obsługa klientów na terenie województw: dolnośląskiego, opolskiego,

-Aktywne pozyskiwanie nowych klientów na rynkach regionu,

-Przygotowywanie ofert handlowych,

-Praca biurowa i w terenie, także z możliwością pracy zdalnej,

-Opracowywanie i wdrażanie koncepcji wzmocnienia pozycji rynkowej,

-Rozwijanie przyjętej strategii sprzedaży na rynkach obsługiwanego regionu,

-Współtworzenie planów sprzedaży i polityki cenowej,

-Pozyskiwanie informacji rynkowych i przekazywanie ich do analiz,

-Budowanie trwałych pozytywnych relacji z Klientami,

-Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy wśród Klientów i branży, -Pozyskiwanie zamówień na produkty i przekazywanie ich do działu administracji   sprzedaży w celu realizacji,

-Uczestniczenie w branżowych targach i innych działaniach marketingowych.

Nasze wymagania

-Wykształcenie minimum średnie,

-Minimum 5 lat doświadczenia w bezpośredniej obsłudze klienta, mile widziane w branży elektroinstalacyjnej,

-Znajomość języka ojczystego polskiego pozwalająca na swobodną komunikację w mowie i piśmie,

-Prawo jazdy kat. B,

-Sprawność posługiwania się pakietem MS Office,

-Umiejętność przygotowywania i prowadzenia prezentacji, praktyczna znajomość technik sprzedaży i marketingu oraz etyki biznesu,

-Wysoka kultura osobista,

-Wysoki poziom komunikatywności,

-Samodzielność, umiejętność ustalania priorytetów oraz organizowania czasu pracy,

-Wysoki poziom odpowiedzialności i zaangażowania,

-Zdolności interpersonalne, nastawienie na pracę w zespole,

-Chęć uczenia się i ciągłego doskonalenia.

-Gotowość do krajowych wyjazdów służbowych,

To oferujemy

-Pełną wyzwań pracę w nieustannie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

-Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

-Praca od poniedziałku do piątku,

-Praca w systemie jednozmianowym,

-Atrakcyjny system wynagradzania (podstawa + premia),

-Solidny proces wdrożenia, a w późniejszym czasie dużą samodzielność i swobodę przy realizacji powierzonych zadań,

-Dostęp do unikalnej wiedzy, szereg szkoleń wspierających rozwój zawodowy i kompetencji,

-Wszystkie niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon),

-Dobrą atmosferę, pracę w warunkach partnerstwa i koleżeństwa.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.

W CV proszę zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)”. Dane, zawarte w CV, będą przechowywane do momentu zamknięcia procesu rekrutacyjnego. Po tym czasie zostaną trwale usunięte z bazy F-ELEKTRO Sp.ZO.O. Sp.Kom.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 914671984