2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Śląskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Pyskowice
Dodane 11 kwietnia 2024

Przedstawiciel Handlowy handlowiec serwisant

Wynagrodzenie

5 200 - 7 400 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Pyskowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: TakMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Firma Westfalia Silesia Autoryzowany Dealer GEA, od lat obecny na rynku, lider sprzedaży Robotów udojowych GEA w Polsce, poszukuje kandydata chcącego dołączyć na naszego działu handlowego

Praca w naszym zespole to:

  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie+ premia

  • praca w prężnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • komfortowe warunki oraz wyjątkową atmosferę pracy,

  • szkolenia podnoszące kompetencje zawodowe.

Nasze oczekiwania względem kandydata:

  • doświadczenie w branży rolniczej,

  • chęć rozwoju zawodowego,

  • prawo jazdy kat. B

  • wysoka kultura osobista

  • preferowane wykształcenie rolnicze

  • komunikatywność

  • praca mobilna

  • pozyskiwanie nowych klientów

  • utrzymywanie relacji handlowych z powierzoną grupą klientów

Po okresie odpowiedniego wdrożenia zakres obowiązków przedstawia się następująco:

  • opieka handlowa na powierzonym terenie (dostawa odpowiednich towarów), województwo śląskie , opolskie

  • podejmowanie współpracy z nowymi klientami,

  • doradztwo w zakresie zootechnicznym,

  • zaangażowanie, nastawienie na realizację celów sprzedażowych,

  • oczekujemy praktycznej znajomość MS Office (w szczególności MS Excel).

  • wstępna diagnoza urządzeń oferowanych przez naszą firmę.

CV proszę wysyłać na maila podanego na naszej stronie internetowej: www.westfaliasilesia.pl lub kontakt olx

Proszę aby CV zawierało poniższą klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r

Lokalizacja

Pyskowice,

Śląskie

Śląskie, Pyskowice
ID: 911158682