2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Mazowieckie
  6. Przedstawiciel handlowy - Ożarów Mazowiecki
Dodane 30 kwietnia 2024

Przedstawiciel Handlowy HoReCa

Lokalizacja

Ożarów Mazowiecki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Baccara Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY HoReCa

  Zakres Obowiązków

  • pozyskiwanie nowych klientów i budowanie długotrwałych relacji z Klientami HoReCa

  • rozwijanie sieci sprzedaży HoReCa,

  • identyfikacja potrzeb klientów oraz profesjonalne doradztwo w zakresie rozwoju na rynku HoReCa,

  • realizacja celów sprzedaży,

  • pozyskiwanie i przekazywanie wiedzy dotyczącej trendów rynkowych,

  • przygotowywanie raportów i analiz,

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego w branży HoReCa

  • entuzjazm i zaangażowanie w codziennej pracy z Klientem,

  • wysokie zdolności interpersonalne,

  • rzetelność, umiejętność planowania i organizowania pracy własnej,

  • dobra znajomość pakietu MS Office,

  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • przyjazną i nieformalną atmosferę pracy,

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • wynagrodzenie zawsze na czas,

  • system premiowy,

  • rozwój i podnoszenie kwalifikacji zawodowych,

  • osobiste narzędzia do pracy np. samochód, telefon, tablet,

Lokalizacja

Ożarów Mazowiecki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Ożarów Mazowiecki
ID: 861785361