2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Śląskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Sosnowiec
Dodane 05 kwietnia 2024

przedstawiciel handlowy - HoReCa

Lokalizacja

Sosnowiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: Tak

Spółdzielnia Obrotu Towarowego Przemysłu Mleczarskiego poszukuje

przedstawiciela handlowego HoReCA

Zadania:

  • obsługa klientów w kanale HoReCa (hotele i restauracje),

  • pozyskiwanie nowych klientów, budowanie relacji biznesowych,

  • dbanie o poprawny wizerunek firmy,

  • monitorowanie rynku gastronomicznego na podległym terenie,

  • monitoring, analiza i raportowanie wyników sprzedaży.

Od kandydatów oczekujemy:

  • mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego w branży HoReCa lub FMCG,

  • dobrej znajomość lokalnego rynku,

  • minimum średniego wykształcenia,

  • umiejętności nawiązywania i utrzymywania relacji handlowych,

  • zorientowania na cele,

  • umiejętności obsługi komputera,

  • prawo jazdy kat. B.

Wybranym kandydatom oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy,

  • interesującą i rozwojową pracę,

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • narzędzia niezbędne do realizacji zadań (samochód służbowy, telefon komórkowy),

  • benefity (m.in. opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie).

Lokalizacja

Sosnowiec,

Śląskie

Śląskie, Sosnowiec
ID: 909597207