2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Dolnośląskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Wrocław
  7. Przedstawiciel handlowy - Krzyki
Dodane 25 kwietnia 2024

Przedstawiciel handlowy - hurtownia fryzjerska Wrocław

Wynagrodzenie

4 500 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: TakMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

Poszukujemy komunikatywnej osoby o miłej aparycji do hurtowni fryzjersko-kosmetycznej All4Beauty na Stanowisko:

Mobilny Opiekun Klienta/ Przedstawiciel handlowy

Obszar obsługiwanych klientów: Wrocław i okolica

Zadania:

• utrzymywanie regularnych kontaktów z klientami

• doradztwo w zakresie wyboru kosmetyków, zbieranie i dostarczanie zamówień

• rozwijanie bazy klientów w swoim regionie

  • REALIZACJA planów sprzedażowych

  • Wymagania:

    • motywacja i zaangażowanie w wykonywaną pracę

    • umiejętność szybkiego nawiązywania kontaktów z ludźmi

    • prawo jazdy kat. B - minimum 3 lata doświadczenia

    • samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy własnej,

Oferujemy:

• atrakcyjny system wynagrodzeń – realny wpływ na wysokość zarobków

• samochód i telefon służbowy

• narzędzia niezbędne do efektywnej pracy

• pełne przeszkolenie z oferty produktowej – nie wymagamy doświadczenia.

Możliwa współpraca B2B lub umowa zlecenie.

Panowie mile widziani. Jeśli interesuje Cię praca w naszym zespole prześlij swoje zgłoszenie: CV + zdjęcie poprzez formularz olx.

Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 6.11.22r. Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w ofercie dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 912723452