2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Śląskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Częstochowa
  7. Przedstawiciel handlowy - Tysiąclecie
Dodane 17 kwietnia 2024

Przedstawiciel Handlowy - hurtownia kosmetyczna elarto - woj. śląskie

Wynagrodzenie

4 242 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Częstochowa, Tysiąclecie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: Tak

Opis

Opis Stanowiska:

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się hurtownią kosmetyczną z 20 letnim doświadczeniem. Poszukujemy energicznego i zorientowanego na wyniki Przedstawiciela Handlowego. Dołącz do naszego zespołu i pomóż nam rozszerzać naszą obecność na rynku, budując trwałe relacje z klientami oraz efektywnie prezentując nasz szeroki asortyment produktów kosmetycznych.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + system premiowy)

  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu

  • Szkolenia produktowe i sprzedażowe

  • Narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon, tablet)

  • Pracę w młodym, przyjaznym i wspierającym zespole

Główne Obowiązki:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz dbanie o dobry kontakt z obecnymi

  • Realizacja planów sprzedażowych

  • Prezentowanie oferty produktowej

  • Przygotowywanie ofert handlowych i negocjowanie warunków współpracy

  • Analiza rynku i działań konkurencji

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne

  • Dobra organizacja pracy, samodzielność, inicjatywa

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • Prawo jazdy kategorii B

Jak Aplikować:

Prosimy o przesłanie CV a skontaktujemy się z tobą :D

Śląskie

Śląskie, Częstochowa, Tysiąclecie
ID: 894257112